«

»

Maj 18 2013

18 kolejka ligi młodzików: COMT 2012 – Twardy Świętoszów 20:0

COMT 2012 Bolesławiec – Twardy Świętoszów 20:0 (10:0)

To był naprawdę bardzo fajny występ naszych piłkarzy. Zaraz po pierwszym gwizdku nad boiskiem rozpadała sie ulewa. Zawodnicy obu drużyn rozgrywali mecz w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, ale dla naszych piłkarzy te warunki nie były przeszkodą, a wręcz motywowały do szybszego biegania po boisku :-)

Od pierwszej minuty zdominowaliśmy przeciwnika i dosłownie co dwie, trzy minuty strzelaliśmy bramki. Cały zespół zagrał bardzo dobry mecz, choć ciężko oceniać blok defensywny wraz z bramkarzami, ponieważ nie napracowali się zbytnio. Natomiast pomoc i atak w dniu dzisiejszym grały naprawdę dobrze, a Dominik wręcz koncertowo strzelał, ale też asystował przy kilku bramkach i z pewnością zasłużył na tytuł gracza meczu.

Strzelcy bramek:
Dominik Kuboń 10 (!)
Kacper Strzelecki 3
Kuba Michalak 1
Kamil Posadowski 1
Bartek Skorupa 1
Bartek Drab 1
Piotrek Drab 1
Radek Tabor 1
Mariusz Dziuba 1

Po 16 meczach tego sezonu mamy pierwszy cel zrealizowany. Strzelić 100 goli w sezonie to wyczyn dużej klasy i za to należą się zespołowi gratulacje. Zostało jeszcze kilka meczów i z pewnością poprawimy nasze konto. Do realizacji pozostały dwa cele: wygrana w lidze, która jest bardzo blisko, oraz komplet zwycięstw na wiosnę.

Za tydzień mamy przerwę. Nasi przeciwnicy poprosili o przełożenie meczu na inny termin (zagramy prawdopodobnie 5 czerwca). A już 27 maja w poniedziałek mecz z Zagłębiem Lubin. Jesteśmy bardzo ciekawi jak zespół wypadnie na tle tak renomowanego zespołu.

Wyniki 18 kolejki:
UKS ZSOiZ GRYFÓW ŚL. – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 6:2
SPARTA ZEBRZYDOWA – FATMA POBIEDNA 0:8
COMT2012 BOLESŁAWIEC – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 20:0
KWISA ŚWIERADÓW – UKS MICRO RUSZÓW 1:2
OLSZA OLSZYNA – PIAST ZAWIDÓW 1:2
Pauza: UKS PIEŃSK