«

»

Gru 24 2016

BENFICA & DINAMO FOOTBALL CHAMPIONS LEARN POLISH PLAYERS

Logo Benfica&Dinamo

W nadchodzącym 2017 roku wykonamy kolejny krok w rozwoju piłki nożnej w Polsce. Tym razem wesprzemy utalentowaną piłkarską młodzież i dzieci. Pomogą nam w tym dwa wielkie kluby piłkarskie: portugalska SL Benfica i chorwackie GNK Dinamo Zagrzeb. Projekt przewiduje udział 60 zawodników (12-16 latków) wraz z trenerami w:

  • obozach piłkarskich, treningach sesjach teoretycznych, zajęciach sportowych w Portugalii – SL BENFICA i Chorwacji – GNK DINAMO,
  • a następnie zorganizujemy w Polsce międzynarodowy turniej piłkarski w którym wezmą udział zarówno nasi partnerzy jak również kluby z Polski, Niemiec i Czech. Zakładamy udział 16 zespołów i około 200 dzieci. Będzie to wielkie wydarzenie edukacyjno-sportowe,
  • na koniec projektu w grudniu 2017 postępy sportowe dzieci i młodzieży zostaną zweryfikowane i podsumowane na KONFERENCJI przez zagranicznych trenerów, a uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+”. W projekcie niezbędny jest dość duży udział własny zarówno finansowy jak i wolontariacki. Już dziś apelujemy o wsparcie finansowe naszych działań.

logo ERASMUS