«

»

Lut 07 2013

COMT 2012 klubem partnerskim Zagłębia Lubin !

Możemy już oficjalnie powiedzieć że od 01.02.2013 roku nasz klub staje się klubem partnerskim Zagłębia Lubin w zakresie drużyn młodzieżowych w ramach Akademii Młodego Piłkarza KGHM prowadzonej przez Zagłębie Lubin !

Nasz klub będzie prowadził szkolenie młodzieży zgodnie z planem szkoleniowym i metodyką szkolenia Zagłębia Lubin.

Umowa umożliwi trenerom grup młodzieżowych COMT 2012 Bolesławiec uczestniczenie w organizowanych przez Zagłebie Lubin zajęciach szkoleniowych, stażach oraz kursach.

Zagłebie udostępni naszym trenerom materiały szkoleniowe w zakresie szkolenia grup młodzieżowych.

Nasi zawodnicy w ramach wyjazdów organizowanych przez klub otrzymają bezpłatny wstęp na mecze rozgrywane na stadionie w Lubinie przez Zagłębie Lubin w ramach rozgrywek Ekstraklasy lub Pucharu Polski.

Nasze treningi będą odwiedzali zarówno trenerzy na codzień pracujący w Zagłębiu Lubin jak i piłkarze pierwszego zespołu !

W ramach rywalizacji sportowej mamy również zagwarantowane sparingi z rówieśnikami z Zagłębia

Od początku podkreślaliśmy, że bardzo mocno zależy nam na jakości naszych działań. Zarówno w obszarze pracy szkoleniowej z dziećmi, jak i sprzętu piłkarskiego, organizacji zajęć i rozgrywek. Zagłębie doceniło nasze działania i dziś stajemy się częścią projektu który jest z pewnością wyjątkowy w naszym kraju. Akademia Młodego Piłkarza KGHM rozwijana przez Zagłębie to profesjonalna fabryka piłkarskich talentów – w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy w otoczeniu nowoczesnego stadionu powstanie kilka profesjonalnych boisk piłkarskich w tym pełnowymiarowych sztucznych boisk z trybunami i oświetleniem. Naszym piłkarzom nie pozostaje nic tylko ambitnie i sumiennie pracować.

Dzięki współpracy z Zagłebiem droga do profesjonalnego futbolu dla naszych dzieci staje się ….