«

»

Gru 07 2015

COMT 2012 – turnieje halowe

Jako MŁODA ESKADRA przed tygodniem najmłodsza ekipa COMT 2012 wraz rówieśnikami z KS TALENT na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu Olympic Wrocław, zagrała w stolicy Dolnego Śląska towarzyski turniej na sztucznej murawie pod balonem. Zmagania zespołu rocznika 2008 były bardzo ciekawe. W przyszłości kolejne wspólne zespoły Młodej Eskadry będą grały w ciekawych rozgrywkach zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Tydzień później 06.12 zespół żaków COMT 2012 wziął udział w Mikołajkowym turnieju w Iłowej, gdzie w 6- zespołowej stawce bez porażki zakończył swój udział w konfrontacji z rówieśnikami z województwa lubuskiego. Gratulujemy zawodnikom i trenerom zwycięstwa w całym turnieju.

Już za tydzień 13.12 żaki rozegrają kolejne turnieje w Bolesławcu i Legnicy, natomiast orliki pojadą do Legnicy na turnieju organizowanym przez Konfeks.

Równocześnie informujemy że w dniu 12 grudnia Stowarzyszenie COMT 2012 wraz z KS Talent, ESKADRA i UKS KUSY zorganizuje halowy turniej piłkarski dla młodzików i trampkarzy. Turniej otrzymał patronat honorowy Prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana.Turniej ma charakter charytatywny – wesprzemy akcję „Szlachetna paczka”. Chcemy pomóc mamie (51 l.) samotnie wychowującej dwóch 12-letnich synów (bliźniaków). Rodzina potrzebuje kuchenki gazowo-elektrycznej, bojlera, wanny oraz butów zimowych dla chłopców. Podaję link do szczegółowych informacji o Rodzinie:

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,3,idw,931,idf,515666.html#position

Będziemy zbierać również artykuły pierwszej potrzeby jak: mydła, szampony, proszki do prania. O szczegółach napiszemy w najbliższych dniach w osobnym wpisie.