»

Wrz 14 2013

COMT 2012 – UKS Gryf Gryfów 2:0 (1:0)

xd-150x1501[1]

Poniżej krótka relacja z dzisiejszego meczu ligi terenowej COMT 2012 Bolesławiec – UKS Gryf Gryfów z którego przeprowadzaliśmy relację bezpośrednio z meczu (na żywo). Będziemy w przyszłości chcieli regularnie na stronie prowadzić takie wpisy na żywo.

Pogoda: pochmurnie, ale bez deszczu, 17 stopni.

1 min. Rozpoczynamy trochę wcześniej niż o 11.00, ponieważ nasi Goście mają w Gryfowie kolejne spotkanie dzisiaj w kategorii juniorów. Skład: J.Fila, K.Deka, M.Dziuba, J.Dusiński, M.Kumosz, D.Lewandowski, J.Michalak, O.Michałek, M.Ostrowski, K.Rzepka, B.Turecki, K.Zator, S.Campochiaro. Z powołanych brakuje tylko Piotrka Draba który jest chory. Piotrek szybko wracaj do zdrowia. Spotkanie prowadzi sędzia Przemysław Surowiecki.

5 min. Na boisku jeszcze nie dzieje się zbyt wiele. Nasz zespół osiągnął lekką przewagę, ale na razie brak sytuacji pod bramką przeciwników.

10 min. Sytuacja nie ulega zmianie. Gramy w pierwszych minutach dość nerwowo i nie potrafimy wymienić kilku podań z rzędu. Nie mamy jak na razie sytuacji bramkowych.

15 min. Gol 1:0 ! Z rzutu rożnego piłkę w pole karne dośrodkowuje Kacper Deka, a tam najlepiej zachowuje się Mariusz Dziuba i strzela nie do obrony.

20 min. Cały czas mamy przewagę, ale wynik nie ulega zmianie. Goście rzadko są pod naszą bramką i nie tworzą jakiś świetnych okazji do zdobycia swojego pierwszego gola.

25 min. Wynik jak i gra bez zmian. Na boisku nie dzieje się zbyt wiele, a gra toczy się główne w środku pola gry.

30 min. Sędzia gwiżdże na przerwę. Wynik pierwszej połowy COMT 2012 – UKS Gryf Gryfów 1:0.

Rozpoczynamy drugą połowę. trener miał w przerwie dużo uwag do zawodników, bo jak na nasze możliwości, to gramy niestety bardzo słabo. Przeciwnik przyjechał do nas w składzie tylko meczowym (bez rezerwowych) i z 3 dziewczynkami w składzie.

35 min. Wynik i obraz gry nie ulega zmianie. To chyba nie będzie dobry dzień naszych zawodników, bo mimo prowadzenia w tym meczu nasza gra pozostawia dużo do życzenia.

40 min. Gra ulega zmianie. Niestety na naszą niekorzyść. Gramy jeszcze gorzej niż do przerwy i Gryf zaczyna atakować coraz śmielej. Po strzale z rzutu wolnego jednej z dziewczyn z gryfa piłka ląduje na słupku naszej bramki…

45 min. Ciężko pisze się tą relację bo na boisku niewiele się dzieje i praktycznie nie ma o czym pisać.Mogliśmy podwyższyć wynik na 2:0, ale w sytuacji sam na sam fatalnie pudłujemy.

47 min. Gol 2:0 ! Strzelcem gola Mariusz Dziuba. Bramka bardzo kontrowersyjna. Zawodnicy Gryfa są przekonani, że piłka opuściła pole gry, ale sędzia nie gwiżdże autu. Niezdecydowanie przeciwników wykorzystuje Mariusz i podwyższamy wynika na 2:0. Zaraz po wznowieniu zawodnicy Gryfa ponownie obijają nasz słupek…

50 min. Wynik bez zmian, poziom meczu niestety również.

60 min. Koniec meczu. COMT 2012 – UKS Gryf Gryfów 2:0. W końcówce Gryf miał szansę na gola honorowego, ale tym razem pomogła nam poprzeczka.

Podsumowanie:

Najlepiej chyba nic nie pisać, bo tak słabego meczu nie zagraliśmy chyba nigdy. Szkoda, że pierwsza w historii relacja live z naszego meczu była robiona z takiego spotkania, po którym powinno się napisać że się odbył i tyle. Dziękujemy naszym przeciwnikom za grę.

COMT 2012 BOLESŁAWIEC – UKS-ZSOiZ GRYFÓW ŚL. 2:0

15 min. 1:0 Mariusz Dziuba

47 min. 2:0 Mariusz Dziuba

Kolejka 5 pozostałe wyniki:

MICRO RUSZÓW – FATMA POBIEDNA 8:2

KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – LTS LEŚNA 1:2

GKS WARTA – UKS PIEŃSK 2:3

KS TALENT 2012 BOLESŁAWIEC – OLSZA OLSZYNA 10:0

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – KS STARE JAROSZOWICE 1:3

PS. W zakładce terminarz wszystkie wyniki w dotychczas rozegranych spotkaniach w lidze młodzików.