↑ Powrót do COMT 2012

Partnerzy

 


 

www.slbenfica.pt

SL Benfica (pełna nazwa: Sport Lisboa e Benfica) portugalski klub sportowy z siedzibą w Lizbonie, najbardziej utytułowana drużyna w kraju. Drużyna piłkarska Benfiki to siedmiokrotny finalista Ligi Mistrzów i dwukrotny zdobywca Pucharu Europy (1961, 1962), finalista Pucharu UEFA w 1983, i Ligi Europy w 2013 roku. 32-krotny mistrz Portugalii, 24-krotny zdobywca pucharu tego kraju i 4-krotny zdobywca superpucharu. Zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji portugalskich klubów piłkarskich według zdobytych tytułów mistrza kraju.

Umowa podpisana 01.08.2013 z SL Benfica przewiduje współpracę obu partnerów w następujących obszarach:

  • Coaching/staże trenerów
  • Obozy piłkarskie
  • Wymiana sportowców i drużyn piłkarskich
  • Wspólny udział w sparingach i turniejach piłkarskich
  • Krótkie programy szkoleniowe
  • Wydarzenia sportowe, które mają za cel promowanie obu stron

 


 

 

www.zaglebie.com

KGHM Zagłębie Lubin  – polski klub piłkarski z siedzibą w Lubinie. Dwukrotny Mistrz Polski z sezonu 1990/91 i 2006/2007, zdobywca Superpucharu Polski w 2007. Jego sponsorem tytularnym i jednocześnie właścicielem jest KGHM Polska Miedź SA. W tabeli wszech czasów ekstraklasy zajmuje 11 miejsce. W 2013 roku klub rozpoczął budowę profesjonalnej Akademi Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Zagłębie Lubin we współpracy z KGHM Polska Miedź, rozpoczęło realizację projektu, którego celem jest stworzenie profesjonalnego ośrodka szkoleniowego. W  zakresie szkolenia Akademia ma czerpać z najlepszych wzorców europejskich i korzystać z nowoczesnej bazy treningowej, jaką można oglądać w wielu krajach Europy.

Nasi zawodnicy w ramach wyjazdów organizowanych przez klub otrzymują bezpłatny wstęp na mecze rozgrywane na stadionie w Lubinie przez Zagłębie Lubin w ramach rozgrywek Ekstraklasy lub Pucharu Polski. W ramach rywalizacji sportowej regularnie rozgrywamy sparingi z rówieśnikami z Zagłębia Lubin.