CCC

logo-CCC2

W sezonie 2015/2016 narodził się pomysł zorganizowania klubu trenerów, wzajemnie współpracujących ze sobą, dzielących się wiedzą, pomagających sobie czy to w treningu, organizacji staży, szkoleń, konferencji, turniejów, obozów, sparingów i wielu innych działań związanych z piłką nożną. Za komuny to się nazywało samopomoc. To my właśnie taką samopomoc piłkarską założyliśmy.

Comt Coaching Club (CCC) zrzesza przeszło 30 trenerów, koordynatorów/menadżerów piłkarskich, ale także firmy i organizacje nas wspierające.Mieszkamy i pracujemy w całej Polsce [Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Kielce, Rzeszów, Katowice, Grudziądz, Wrocław, Oleśnica, Legnica, Głogów, Bolesławiec,] trenując w większości ligowe drużyny młodzieżowe, Akademie Młodych Orłow (projekt PZPN), reprezentację Polski. Jest wśród nas kilku dyrektorów/menadżerów kierujących akademiami i klubami piłkarskimi. Nie można się do nas „zapisać”, co nie znaczy że nie przyjmujemy nowych członków :-) . Nigdy nie będziemy bardzo liczni. Zależy nam na utrzymaniu koleżeńskich relacji, realnej współpracy i wspólnych działaniach, a to można osiągnąć tylko w gronie kilkudziesięciu kolegów i koleżanek.
Pierwszy dwa sezony były tak naprawdę czasem, gdzie jako członkowie wypracujemy fundamentalne zasady, pomysły którymi w kolejnych latach będzie kierować się CCC. Funkcjonujemy w oparciu o własne składki i środki zewnętrzne zwłaszcza z programu ERASMUS +, dzięki któremu mogliśmy i możemy realizować projekty: „Portuguese experience the best in football” i „Najlepsze szkoły futbolu”.  Zrealizowaliśmy również wspaniałe zadanie współfinansowane z środków Urzędu Marszałkowskiego województwa dolnośląskiego pod nazwą „COMT COACHING CLUB dla młodych piłkarzy”.

Udało nam się w ciągu niespełna dwóch lat zrealizować kilka fajnych inicjatyw o których można poczytać w poniższych wpisach.

http://comt2012.org/comt-coaching-club-na-pilkarskiej-wyprawie

http://comt2012.org/comt-coaching-club-na-kolejnej-wyprawie-edukacyjnej

http://comt2012.org/comt-coaching-club-dla-mlodych-pilkarzy-startuje-juz-1-sierpnia

http://comt2012.org/1-czesc-comt-coaching-club-zakonczona

http://comt2012.org/startuja-jesienne-zajecia-ccc-dla-mlodych-pilkarzy

http://comt2012.org/zapraszamy-na-turnieje-ccc-dla-mlodych-pilkarzy

http://comt2012.org/trenerzy-comt-coaching-club-na-stazu-w-cardiff-city

http://comt2012.org/trenerzy-ccc-wraz-z-trenerami-dinamo-zagrzeb-na-stazu-w-benfice-lizbona 

http://comt2012.org/trenerzy-ccc-na-stazu-w-gnk-dinamo-zagrzeb/

http://comt2012.org/jak-benfica-i-dinamo-buduja-najlepsze-akademie-swiata/

W sezonie 2017/2018 zwiększymy liczebność naszych członków o kilka ciekawych osób ze świata piłki nożnej. Aplikowanie będzie możliwe dla każdego trenera i człowieka związanego z piłką nożną któremu rozwój kompetencji trenerskich, menadżerskich, organizacyjnych w obszarze piłki nożnej jest bliski.

Zapraszamy.