«

»

Gru 12 2015

COMT CUP dla akcji Szlachetna paczka

logo_szlachetna_paczka2

Dzisiaj od 13.30 Stowarzyszenie COMT 2012 wraz z KS Talent, ESKADRA i UKS KUSY organizuje halowy turniej piłkarski dla młodzików i trampkarzy. Turniej otrzymał patronat honorowy Prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana.Turniej ma charakter charytatywny – wesprzemy akcję „Szlachetna paczka”. Chcemy pomóc mamie (51 l.) samotnie wychowującej dwóch 12-letnich synów (bliźniaków). Rodzina potrzebuje wielu różnych rzeczy. Chcemy im przekazać:

  • wannę 120×70
  • mikrofalówka
  • buty zimowe dla chłopców (rozm.37 i 39 )
  • środki czystości (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczki do zębów)
  • specjalne upominki, a w tym bon na fryzjera dla Pani Stanisławy, piłki do piłki nożnej i buty sportowe dla chłopców, koszulki sportowe itp.

UWAGA: nie wszystko musi być nowe ! Jeżeli ktoś ma np. używane buty halowe czy piłkarskie o rozmiarze 37 lub 39 i były kilka razy w użyciu, są w dobrym stanie to można je przekazać. Identycznie jest z pozostałym sprzętem sportowym.

Turniej COMT CUP jest znakomitą okazją zarówno do wsparcia wspaniałej inicjatywy społecznej, ale taże do pokazania jak dużo nas jest w ESKADRZE. Wszyscy nasi zawodnicy zarówno chłopcy jak i dziewczyny wystąpią w dzisiejszej rywalizacji. W dwóch kategoriach wiekowych zagra 60 naszych zawodników ! Na boisku nasze zespoły zagrają z piłkarzami Miedzi Legnica, FC Wrocław Academy, Olympic Wrocław, Chojnika Jelenia Góra, Sprotavii Szprotawa.

Na piłkarzy czekają puchary i świetne nagrody firmy adidas ufundowane przez Prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana. Zapraszamy od 13.00 na nowoczesną halę sportową MZS nr 2 w Bolesławcu, ul. Jana Pawła II 38c (wejście od strony Apteki). Turniej rozegramy w 2 kategoriach wiekowych :

  •  Młodzicy (2003 i młodsi) zagrają w godzinach: 13:30-17:00
  • Trampkarze (2001 i młodsi) zagrają w godzinach: 17:30-21:00

W trakcie całego turnieju będzie możliwość wypicia kawy lub herbaty oraz skosztowania przepysznych domowych wypieków mam naszych dzieci.

ZAPRASZAMY !

patronat