«

»

Gru 14 2015

COMT CUP – relacja

logo_szlachetna_paczka2
W sobotę 12 grudnia zorganizowaliśmy po raz drugi w swojej historii COMT CUP którego jednym z celów było wsparcie jednej z rodzin włączonej do akcji Szlachetna paczka. Wraz z KS Talent, ESKADRA i UKS KUSY przy wsparciu patronatem honorowym Prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana udało nam się zorganizować świetną imprezę. W rozgrywkach piłkarskich w dwóch kategoriach wiekowych zagrało 13 zespołów w tym 5 drużyn ESKADRY :-) Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym. Padło bardzo dużo bramek. Zazwyczaj turnieje halowe gra się na bramki 2mx3m my graliśmy na 2mx5m tak jak gra się na turniejach halowych np. w Niemczech. Nie było ani jednego wyniku 0:0. Zdarzyły się mecze w których padło 10 bramek w 10 minut. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. W kategorii młodzików najlepsze były zespoły Chojnika Jelenia Góra, a w kategorii trampkarzy ESKADRA.

Końcowa klasyfikacja turnieju młodzików:

 1. Chojnik Jelenia Góra I
 2. Chojnik Jelenia Góra II
 3. ESKADRA I
 4. ESKADRA II
 5. Olympic Wrocław
 6. Sprotavia Szprotawa
 7. ESKADRA III

Chojnik

Końcowa klasyfikacja turnieju trampkarzy:

 1. ESKADRA I
 2. ESKADRA II
 3. FC Wrocław Academy I
 4. Miedź Legnica I
 5. FC Wrocław Academy II
 6. Miedź Legnica II

foto trampkarze

Na najlepszych piłkarzy, strzelców i bramkarzy czekały puchary i świetne nagrody firmy adidas ufundowane przez Prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana. Zwycięzcom nagrody wręczał wiceprezydent Bolesławca Pan Kornel Filipowicz oraz prezes ESKADRY Pani Katarzyna Rzepka.

Zbiórka darów udała się znakomicie. Kilka kartonów środków czystości, jedzenia, butów, ubrań i sprzętu sportowego, a także wanna i mikrofalówka trafiło w ramach akcji „Szlachetna paczka” do wspieranej przez nas rodziny.

Dziękujemy:

 • wszystkim darczyńcom,
 • zawodnikom,
 • rodzicom, dziadkom zwłaszcza tym którzy aktywnie pomogli przy organizacji imprezy piekąc smakołyki czy obsługując stoisko z darami,
 • trenerom i opiekunom zespołów grających w turnieju COMT CUP,
 • organizatorom tego turnieju: COMT 2012, Eskadrze, Kusemu, Ks Talent,
 • Panu Prezydentowi Romanowi który objął patronatem honorowym naszą imprezę, a także ufundował atrakcyjne nagrody dla uczestników,
 • Panu wice Prezydentowi Filipowiczowi, który swoją obecnością uświetnił naszą imprezę,
 • Pani Monice Zioło wolontariuszce akcji Szlachetna paczka, że nas zainspirowała do organizacji tego turnieju, celem wspierania tej świetnej inicjatywy.

 

Więcej zdjęć na profilu https://www.facebook.com/Eskadra-Bolesławiec-1574625996131357/?fref=ts