»

Maj 22 2014

DLM: COMT 2012 – KS Polkowice 6:1 (5:0)

DZPN logo DLM

W zaległym meczu 6 kolejki pokonaliśmy zespół z Polkowic 6:1. Mecz rozpoczęliśmy w dość defensywnym ustawieniu. W głowie mieliśmy wysokie porażki w ostatnich 2 tygodniach i co tu dużo mówić słabą postawę na boisku. Jesienią wygraliśmy w Polkowicach 4:0 będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Ale teraz mamy wiosnę i gramy gorzej niż jesienią. Pierwsze 5 minut to nic się nie działo. Zespół z Polkowic zaskoczony że oddaliśmy im grę nie do końca wie czy atakować, czy wymieniać podania w obronie. W każdym razie pierwsza składna akcja, dośrodkowanie i strzał niecelny Kaibona mieliśmy w 8 min. W 10 minucie otwieramy mecz. Piękne podanie Dominika za linię obrony, Julek wchodzi na piłkę i uderza na bramkę z lewej strony. Piłka pięknie wpada pod poprzeczkę i mamy 1:0. Dwie minuty później i ten sam zawodnik podwyższa na 2:0 a po kolejnych 3 minutach jest już 3:0 i praktycznie po meczu. Przy takim wyniku sędziowie zarządzają przerwę na uzupełnienie płynów. Słońce wczoraj grzało bardzo mocno, w cieniu było prawie 30 stopni a w słońcu dużo więcej. Po przerwie na wodę wracamy dograć pierwszą połowę spotkania. na boisko wchodzą pierwsi zmiennicy i jeden z nich Rafał w 25 minucie chce wykonać dośrodkowanie, ale piłka lekko zbacza z celu i pięknym lobem wpada do siatki :-) 4:0. To nie koniec goli w tej połowie. W końcówce tej części spotkania faulowany w polu karnym jest Julek a strzał z rzutu karnego na bramkę zamienia Jakub Kwoczka.

Druga połowa nie obfitowała w bramki. Mieliśmy kilka sytuacji i przeciwnicy również. Strzelamy nawet gola, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Wreszcie w 50 min. KS Polkowice strzela bramkę honorową, a my kilka minut później również odpowiadamy golem, którego autorem jest Bartek. Wynikiem 6:1 kończy się to spotkanie. To był już lepszy mecz niż dotychczasowe, teraz w sobotę trzeba potwierdzić że forma idzie do góry i z Legnicy w meczu z Miedzią przywieźć 3 punkty.

COMT 2012 Bolesławiec – KS Polkowice 6:1 (5:0)

10 min. 1:0 Julian Trochanowski
12 min. 2:0 Julian Trochanowski
15 min. 3:0 Kamil Posadowski
25 min. 4:0 Rafał Ciaciek
29 min. 5:0 Jakub Kwoczka (karny)
50 min. 5:1 KS Polkowice
55 min. 6:1 Bartosz Drab