»

Maj 25 2014

DLM: Miedź Legnica – COMT 2012 1:1(0:1)

DZPN logo DLM

W 7 kolejce rozgrywek nasz zespół zmierzył się z legnicką Miedzią. Mecz rozpoczął się dla nas doskonale, bo już w pierwszej minucie tego meczu obejmujemy prowadzenie. Autorem bramki jest Kaibon. W identycznym stylu tracimy bramkę, tylko zaraz po przerwie. Pierwsza akcja po wznowieniu spotkania i przeciwnicy wyrównują. Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie mamy kilka dobrych sytuacji bramkowych, a po strzale Kacpra z rzutu wolnego piłka ląduje na słupku. Miedź też miała szanse bramkowe, ale nie tak dobre jak nasze. W sumie remis nie krzywdzi żadnego zespołu, bo nie zagraliśmy jakiś wspaniałych zawodów. Widać że jeszcze dużo brakuje do jesiennej dyspozycji. Gramy dalej. W sobotę przyjeżdża do nas drużyna Parasolu Wrocław, który zajmuje 4 miejsce w tabeli i wygrał w ostatniej kolejce 3:0 z Orłem Ząbkowice Śl. Początek meczu w sobotę 31 maja o godzinie 12.00 na stadionie w Bolesławcu przy ul. Spółdzielczej. Zapraszamy.

Miedź Legnica – COMT 2012 1:1 (0:1)