«

»

Kwi 12 2017

ESKADRA U15 na IberCup dzień 2

 

pokora rodzi

Nie będzie dziś zdjęć z meczu, ani innych wydarzeń. Tekst na zdjęciu powinien powiedzieć wszystko.

Tak jak o wczorajszym meczu chciałoby się pamiętać całe życie, tak o dzisiejszym trzeba zapomnieć jak najszybciej, ale wnioski właśnie z dzisiejszego meczu powinny być na całe życie.

10 minut totalnej dominacji gdzie strzelamy 2 bramki i możemy i powinniśmy strzelić kolejne 2.

10 minut lekceważenia przeciwnika.

30 minut bezradności.

Tak wyglądał ten mecz. Myśleliśmy że skończy się 5-6 do zera, a kończy się naszą porażką 2:3. Każdy z obecnych na boisku wie w jakiej sferze przegraliśmy. Przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie, mimo że przeciwnik był ze 3-4 razy pod bramką. Ale oddał strzały życia i wykorzystał wszystkie nasze słabości.

Jutro zagramy mecz, który zdecyduje czy będziemy dalej w grze o zwycięstwo w turnieju czy zostanie nam zabawa w IberCup. Startujemy o 12.50 http://cascais.ibercup.com/en/matches/groups/711.

Jak pójdzie nam dobrze to po południu czeka nas kolejny mecz – tym razem o awans do ćwierćfinału.

________________________________________________________________________________

Bez wsparcia, dotacji, rodziców czy sponsorów i partnerów z Portugalii ten wyjazd nie mógłby dojść do skutku. Poniżej lista organizacji które pomogły nam w tym pierwszym wyjeździe. Liczymy że znajdą się kolejni, którzy dołączą do naszych partnerów i pomogą nam w pełni zrealizować nasze zamierzenia:
logo-CCC2Comt Coaching Club o innowacyjna organizacja która wspiera trenerów, menadżerów czy piłkarzy w drodze do ich sukcesu zawodowego. W ostatnich dwóch latach klub zorganizował wiele świetnych inicjatyw http://comt2012.org/comt-coaching-club. Ta będzie kolejną.

logo_hurtownia_2

To firma która ufundowała i wyposażyła nas w część sprzętu sportowego w którym zagramy w Portugalii. Firma hurtowniasportowa.net powstała w 2009 roku. Misją firmy jest propagowanie sportu i aktywnego stylu życia. Stale udoskonala serwis internetowy http://hurtowniasportowa.net rozszerza asortyment, zdobywa zaufanie użytkowników poprzez szybkie terminy realizacji zamówień oraz merytoryczną, rzetelną i kulturalną obsługę.

fundacao Benfica

Fundação Benfica jest społeczną fundacją Benfiki Lizbona, aktualnego mistrza Portugalii. Fundacja powstała w 2009 roku, i zrealizowała wiele własnych projektów społecznych. Główną misją jest zapewnienie edukacji dla dzieci i młodzieży w mieście w Lizbonie i całej Portugalii. Pracują także z osobami niepełnosprawnymi, dając radość i nadzieję nawet w najtrudniejszych sytuacjach. https://www.facebook.com/SLBenfica/videos/10158432284855716/?pnref=story

IberCup

IberCup to jeden z największych turniejów na świecie organizowany w 7 lokalizacjach: Portugalii (Cascais i Estoril), Hiszpanii (Costa del Sol i Barcelona), Skandynawii, Japonii i USA. Od 2018 roku również w Polsce. Jesteśmy jedynym zespołem z Polski który wystąpi w tym wspaniałym turnieju. Kolejne polskie zespoły mają szansę zagrać w kolejnych. Zapraszamy http://www.ibercup.com. Turniej w Cascais jest rozgrywany w kilku kategoriach wiekowych. Wystąpi na nim wiele świetnych zespołów. Swój udział potwierdziły: SL Benfica, FC Barcelona, Sevilla FC, Sporting CP, Liverpool, Blackburn Rovers FC, Souphamton, Atletico Madryt, Gremio Porto Alegre, Malaga, Anderlecht Bruksela, Belenenses, Estoril Praia, FK Mladá Boleslav, Esbjerg FB, Lyn FK. Będą grały zespoły z 13 krajów świata w tym z Brazylii, Japonii, USA i Europy.

logo ERASMUSErasmus + Sport to program Unii Europejskiej w którym szczególny nacisk kładzie się na projekty dotyczące sportu powszechnego. Projekty rozwijają europejski wymiaru sportu poprzez generowanie i rozpowszechnianie doświadczeń i wiedzy na temat różnych zagadnień dotyczących sportu na szczeblu europejskim oraz dzielenie się nimi. Projekty sportowe wspierane w ramach programu Erasmus+ powinny ostatecznie przyczynić się do zwiększenia poziomów uczestnictwa w działalności sportowej, aktywności fizycznej i wolontariacie. W ramach współpracy partnerskiej wspierała innowacyjne projekty mające na celu:

  • stymulowanie włączania społecznego i równych szans w dziedzinie sportu;
  • promowanie tradycyjnych europejskich sportów i dyscyplin;
  • wspieranie mobilności wolontariuszy, trenerów, kierowników i pracowników sportowych organizacji non-profit;
  • ochronę sportowców, zwłaszcza najmłodszych, przed zagrożeniami związanymi ze zdrowiem i bezpieczeństwem poprzez polepszenie sposobów szkolenia i warunków rozgrywania zawodów;
  • promowanie edukacji w sporcie i poprzez sport, ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności.