«

»

Cze 27 2012

Festiwal Piłki Nożnej 29.06.2012 godz. 13.00

p>

Zapraszamy na Festiwal Piłki Nożnej o Puchar Polskiej Miedzi  – turniej piłkarski dla dzieci ze szkół podstawowych. Turniej odbędzie się w ostatni dzień roku szkolnego – piątek 29.06.2012 od godziny 13.00 na boiskach piłkarskich (4) w Warcie Bolesławieckiej. Jest to największy turniej piłkarski dla dzieci z klas 1-4 w subregionie jeleniogórskim. Łącznie w turnieju weźmie udział około 180 dzieci z 18 zespołów piłkarskich w 2 kategoriach rozgrywkowych (profi i mass), w tym min.:

1.           KGHM Zagłębie Lubin -€“ 2 zespoły (zwycięzcy rozgrywek w kategorii Orlik i Żak w OZPN Legnica)

2.           BKS Bobrzanie Bolesławiec -€“ 2 zespoły (min. zwycięzcy rozgrywek w kategorii Orlik w                                 OZPN jelenia Góra)

3.           WKP Odra Wrocław -€“ czołowy zespół regionu wrocławskiego w kategorii Orlik

4.           KP Polkowice – 4 zespół w rozgrywkach OZPN Legnica w kategorii Orlik

5.           KS Chojnik Jelenia Góra – 3 zespół w rozgrywkach OZPN Jelenia Góra w kategorii Orlik

6.           Centrum Odkrywania Młodych Talentów -€“ łącznie 8 zespołów w obu kategoriach rozgrywkowych w

tym dziewczynki i chłopcy

Poniżej harmonogram turniejów w obu kategoriach umiejętności.

TURNIEJ PROFI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POSKIEJ MIEDZI

 

Zespoły Grupa A:

Lp.

Drużyna

Punkty

Bramki          –

Strzelcy

1.

Zagłębie Lubin 2001

2.

COMT 2012 Bolesławiec A

3.

WKP Odra Wrocław

4.

BKS Bobrzanie Bolesławiec

GODZ.

MECZ

WYNIK

13.10 Zagłębie Lubin 2001 ? COMT 2012 Bolesławiec A
13.30 WKP Odra Wrocław ?  BKS Bobrzanie Bolesławiec
13.50 Zagłębie Lubin 2001 ? WKP Odra Wrocław
14.10 COMT 2012 Bolesławiec A ? BKS Bobrzanie Bolesławiec
14.30 Zagłębie Lubin 2001 ? BKS Bobrzanie Bolesławiec
14.50 COMT 2012 Bolesławiec A ? WKP Odra Wrocław

 

Zespoły Grupa B:

 

Lp.

Drużyna

Punkty

Bramki          –

Strzelcy

1.

COMT 2012 Bolesławiec B

2.

Zagłębie Lubin 2002

3.

KS Polkowice

4.

KS Chojnik Jelenia Góra

GODZ.

MECZ

WYNIK

13.10 COMT 2012 Bolesławiec B ? Zagłębie Lubin 2002
13.30 KS Polkowice ?  KS Chojnik Jelenia Góra
13.50 COMT 2012 Bolesławiec B ? KS Polkowice
14.10 Zagłębie Lubin 2002 ? KS Chojnik Jelenia Góra
14.30 COMT 2012 Bolesławiec B ? KS Chojnik Jelenia Góra
14.50 Zagłębie Lubin 2002 ? KS Polkowice


 

15.30 A1                                                           B2
15.30 B1                                                           A2
15.50 o 7 msc
15.50 o 5 msc
16.10 o 3 msc
16.30 FINAŁ

TURNIEJ MASS PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POSKIEJ MIEDZI

Grupa X:                                                                                                          Grupa Y:

Lp.

Drużyna

Punkty

Bramki          –

Lp.

Drużyna

Punkty

Bramki          –

1.

COMT 2012 Osiecznica

1.

COMT 2012 Bolesławiec 1

2.

COMT 2012 Bolesławiec 2

2.

COMT 2012 Warta

3.

COMT 2012 MIX

3.

COMT 2012 Dziewczynki

4.

BKS Bobrzanie Bolesławiec

4.

KS Talent Bolesławiec

5.

GKS Warta Bolesławiecka

5.

Górnik Złotoryja

GODZ.

MECZ

WYNIK

MECZ

WYNIK

13.10 COMT 2012 Osiecznica

COMT 2012 Bolesławiec 2

COMT 2012 Bolesławiec 1

COMT 2012 Warta

13.22 COMT 2012 MIX

BKS Bobrzanie Bolesławiec

COMT 2012 Dziewczynki

KS Talent Bolesławiec

13.34 COMT 2012 Osiecznica

GKS Warta Bolesławiecka

COMT 2012 Bolesławiec 1

Górnik Złotoryja

13.46 COMT 2012 Bolesławiec 2

COMT 2012 MIX

COMT 2012 Warta

COMT 2012 Dziewczynki

13.58 BKS Bobrzanie Bolesławiec

GKS Warta Bolesławiecka

KS Talent Bolesławiec

Górnik Złotoryja

14.10 COMT 2012 Osiecznica

COMT 2012 MIX

COMT 2012  Bolesławiec 1

COMT 2012  Dziewczynki

14.22 COMT 2012 Bolesławiec 2

BKS Bobrzanie Bolesławiec

COMT 2012 Warta

KS Talent Bolesławiec

14.34 COMT 2012 MIX

GKS Warta Bolesławiecka

COMT 2012  Dziewczynki

Górnik Złotoryja

14.46 COMT 2012 Osiecznica

BKS Bobrzanie Bolesławiec

COMT 2012  Bolesławiec 1

KS Talent Bolesławiec

14.58 COMT 2012 Bolesławiec 2

GKS Warta Bolesławiecka

COMT 2012 Warta

Górnik Złotoryja

15.45 Mecz o 9 miejsce 

WYNIK

Mecz o 7 miejsce

WYNIK

16.00 Mecz o 5 miejsce 

WYNIK

Mecz o 3 miejsce

WYNIK

16.15

FINAŁ