«

»

Cze 25 2013

FINAŁ SEZONU ! Piątek 16.00 ZAPRASZAMY

fajerwerki

28 czerwca w piątek od godziny 16.00 na boisku piłkarskim w Kruszynie rozpoczniemy wspólną zabawę – finał sezonu 2012/2013 w COMT 2012.

Na naszą imprezę zaproszeni są wszyscy zawodnicy (piłkarze i piłkarki) naszego klubu, a także wszyscy bliscy naszych zawodników (bracia, siostry, rodzice, dziadkowie, dalsza rodzina, przyjaciele i inni :-) ).

Impreza ma na celu dobrą, wspólną zabawę zarówno dzieci jak i dorosłych. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wzajemnego poznania się, podsumowania sezonu, podziękowania wszystkim tym, którzy pomagali nam przez cały rok.

Spotkanie NIE MA OFICJALNEGO PROGRAMU ! Impreza potoczy się tak, jak wszyscy się w nią zaangażujemy

Zależy nam na tym, żeby dobrze się bawić we współnym, własnym gronie. Oczywiście mamy zaplanowanych kilka atrakcji piłkarskich, ale tego dnia piłka będzie dodatkiem do wesołej zabawy. W czasie imprezy będzie nagłośnienie, muzyka i konkursy.

W telefonach do mnie, do trenerów pytacie Państwo co przynieść na imprezę. Uznaliśmy, że nie będziemy w żaden sposób ingerowali w to co może się znaleźć na naszej imprezie. Chcemy z pewnością palić jakiegoś małego grila więc jakiś wkład na niego by się przydał :-). Ale jak się okaże że będą tylko ogórki to też będzie dobrze :-)

W poniższym artykule (będą aktualizacje) będziemy pisali co z pewnością jest potrzebne do dobrej imprezy:
– grille ogrodowe (min.3) jeden jest więc brakuje jeszcze min. dwóch
– dorośli zawodnicy do drużyny Rodziców (mamy deklarację kilkorga z Państwa, że zagracie, ale chcemy żeby grało na boisku jak najwięcej Rodziców więc każdy chętny do gry zabiera ze sobą buty sportowe)
– kilka rąk do pomocy zwłaszcza przy grillu i ew. wydawaniu ciasta, napojów

Tak jak napisaliśmy wyżej tekst będzie aktualizowany.

Aktualizacja;

Swoją obecnością zaszczyci naszą imprezę Mistrz Polski, były zawodnik polskiej ekstraklasy…