«

»

Cze 08 2014

LT: GKS Warta Bol. – COMT 2012 4:4

Dużo emocji, dużo bramek….. niestety drugi mecz z rzędu bez zwycięstwa. Najbardziej dramatyczny mecz w sezonie, tak z pewnością możemy podsumować to spotkanie. Mecz rozpoczynamy źle bo od 20-ej minuty przegrywamy 1:0. Konsekwentna gra i po ciekawej akcji wyrównujemy tuż przed przerwą. Po zmianie stron szybko strzelamy dwie bramki wychodząc na prowadzenie 3:1. Wydawałoby się, że mecz pod kontrolą, niestety w zespole następuje rozprężenie i w krótkim czasie robi się 4:3 dla Warty. Ogromna determinacja w dążeniu do wyrównania przynosi efekt w ostatniej akcji meczu, kiedy to po kombinacyjnej zespołowej akcji doprowadzamy do remisu.

Za tydzień ostatni mecz w sezonie, po nim piknik piłkarski kończący sezon 2013/2014.

GKS Warta Bolesławiecka – COMT 2012  4:4 (1:1)