«

»

Maj 10 2017

Jak Benfica i Dinamo budują najlepsze akademie świata …

Fuball auf grnem Rasen mit Makierung

Już za kilkanaście dni do Bolesławca przyjadą trenerzy i menadżerowie, dyrektorzy klubów i akademii piłkarskich którzy spotkają się z naszymi zaproszonymi gośćmi na konferencji pt:

Jak Benfica i Dinamo budują najlepsze akademie świata …

To w pewien sposób wyjątkowe wydarzenie zarówno dla COMT 2012, ESKADRY, COMT COACHING CLUB jak i mnie samego.

Po pierwsze do niedużej miejscowości na Dolnym Śląsku przyjadą świetni prelegenci:

 • Gonçalo Nunes: międzynarodowy koordynator techniczny Akademia SL Benfica
 • Ivan Kepčija: zastępca dyrektora Akademii Dinamo Zagrzeb
 • Jorge Cordeiro: zastępca koordynatora technicznego Akademia SL Benfica, członek sztabu trenerskiego U19 SL Benfica grającego w finale młodzieżowej Ligi Mistrzów.
 • dr Krzysztof Paluszek: dyrektor Akademii piłkarskiej KGHM Zagłębie
 • dr Miłosz Stępiński: trener 1 reprezentacji Polski kobiet
 • Marcin Oślizło: trener personalny, AMO, koordynator programowy CCC

 

Po drugie – wszyscy oni są moimi kolegami i wspólnie będziemy mogli przekazać wielu ludziom związanym z piłką nożną to co powinno być fundamentem organizacji, funkcjonowania i szkolenia w piłce nożnej.  W naszym spotkaniu uczestniczyć będzie kilkuset zaproszonych menadżerów klubów i akademii oraz trenerów piłkarskich. Tematyka naszej konferencji dotyka zarówno spraw dotyczących zarządzania, organizacji nowoczesnych akademii piłkarskich, ale także konkretnych rozwiązań treningowych stosowanych w SL Benfica czy GNK Dinamo Zagrzeb, ale także w Comt Coaching Club.

Po trzecie – dzieci z COMT 2012 i z ESKADRY będą mogły osobiście spotkać naszych zaproszonych gości na treningu piłkarskim.

Na pewno dużo będzie się działo. Szczegóły naszej konferencji znajdziecie na specjalnej stronie internetowej: www.comtcoaching.club lub na https://www.facebook.com/COMTCOACHING.CLUB/ 

ZAPRASZAMY

Konferencja współfinansowana z środków Unii Europejskiej w ramach Erasmus +

logo ERASMUS

Erasmus + Sport to program Unii Europejskiej w którym szczególny nacisk kładzie się na projekty dotyczące sportu powszechnego. Projekty rozwijają europejski wymiaru sportu poprzez generowanie i rozpowszechnianie doświadczeń i wiedzy na temat różnych zagadnień dotyczących sportu na szczeblu europejskim oraz dzielenie się nimi. Projekty sportowe wspierane w ramach programu Erasmus+ powinny ostatecznie przyczynić się do zwiększenia poziomów uczestnictwa w działalności sportowej, aktywności fizycznej i wolontariacie. W ramach współpracy partnerskiej wspierała innowacyjne projekty mające na celu:

 • stymulowanie włączania społecznego i równych szans w dziedzinie sportu;
 • promowanie tradycyjnych europejskich sportów i dyscyplin;
 • wspieranie mobilności wolontariuszy, trenerów, kierowników i pracowników sportowych organizacji non-profit;
 • ochronę sportowców, zwłaszcza najmłodszych, przed zagrożeniami związanymi ze zdrowiem i bezpieczeństwem poprzez polepszenie sposobów szkolenia i warunków rozgrywania zawodów;
 • promowanie edukacji w sporcie i poprzez sport, ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności.