«

»

Wrz 25 2013

Kacper Strzelecki piłkarzem reprezentacji Dolnego Ślaska !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kacper Strzelecki w tym tygodniu nie ćwiczy na naszych treningach. W poniedziałek pojechał na test do reprezentacji Dolnego Śląska w roczniku 2002/2003. Całodzienny sprawdzian wypadł bardzo dobrze i Strzała został zakwalifikowany do 18 zawodników, która bierze udział w rywalizacji turniejowej w Świdnicy z 3 innymi reprezentacjami wojewódzkimi (lubuskie, śląskie, opolskie). We wtorek chłopcy z Dolnego Śląska w meczu przedpołudniowym pokonali lubuskie 4-1, a po południu przegrali 2-1 z reprezentacją woj. śląskiego. Kacper grał w obu meczach.

Gra w reprezentacji okręgu, regionu czy Polski to wielkie wyróżnienie dla zawodnika, ale również dla trenerów którzy prowadzą go na co dzień. Kacper jest pierwszym chłopcem z naszego klubu który trafił do kadry województwa. Wierzymy, że w przyszłości kolejni zawodnicy dostaną szansę zaprezentowania swoich umiejętności i tak jak Kacper ją wykorzystają.

PS. W meczu rozgrywanym w środę reprezentacja Dolnego Śląska pokonała reprezentację Opolszczyzny 4:0, a jedną z bramek w tym spotkaniu zdobył Strzała!

G R A T U L A C J E Kacper.