«

»

Maj 23 2015

LD: ESKADRA – wyniki

W czwartek awansem swoje mecze XI kolejki Ligi Dolnośląskiej rozegrały zespoły ESKADRY. Po ponad dwugodzinnej podróży zameldowaliśmy się na obiektach Bielawianki Bielawa, gdzie równolegle o 18:00 na dwóch boiskach zagrali młodzicy i trampkarze.

Junior C: Dobrą passę podtrzymali trampkarze, którzy wygrali drugi mecz z rzędu. Chłopaki pokazali charakter w końcówce meczu; prowadząc 4:2 stracili dwie bramki, by w ciągu ostatnich 5 minut strzelić dwie kolejne i zasłużenie wygrać spotkanie.

Bielawianka – ESKADRA 4:6 (1:3)

2x Krzysiek Hyjek
2x Jacek Konefał
Hubert Bytner
Dominik Kuboń

Junior D: Zespół młodzików potwierdził wysoką formę i na ciężkim terenie wysoko pokonał gospodarzy. Pierwsza połowa z naszą przewagą, jednak sporo nerwowości w naszych poczynaniach, brak ostatniego dobrego podania i na przerwę schodzimy tylko z jednobramkową przewagą. Druga odsłona już zdecydowanie lepsza, większy spokój, dojrzałość w konstruowaniu ataków i gospodarze muszą jeszcze czterokrotnie wyciągać piłkę z własnej bramki.

Bielawianka – ESKADRA 1:6 (1:2)

3x Kacper Strzelecki
2x Julek Trochanowski
Kacper Pitek

Kolejne mecze w Lidze Dolnośląskiej odbędą się w Kruszynie w piątek: trampkarze g.16:00, młodzicy g. 17:30. Przeciwnikiem obu zespołów będą rówieśnicy z KS Polkowice.

Mecz Ligi Terenowej z UKS Gryfów nie odbył się – goście nie dojechali, natomiast wyjazdowe spotkanie z Piastem Zawidów zostało przełożone na inny termin. W najbliższą sobotę zagramy w Węglińcu z Orlikami.