LD: Podwójne zwycięstwo

Niezwykle udana okazała się X kolejka dla zespołów występujących w Lidze Dolnośląskiej.

Trampkarze/ Junior C:

ESKADRA – Chrobry Głogów 3:2 (1:2)

Dobry występ zaliczyli podopieczni trenera Adriana chociaż do przerwy przegrywali. Determinacja w drugiej części meczu, dwie bramki Jacka i 3 punkty na koncie ESKADRY. Tylko fatalna skutecznośc pod bramką rywali stanęła na drodze do dużo wyższego zwycięstwa.

Młodzicy/ Junior D:

ESKADRA – Ślęza Wrocław 11:0 (5:0)

Bardzo szybko udokumentowana wyższość nad rywalem, bo już w 2 minucie po dwóch stałych fragmentach prowadzimy 2:0. Przez cały mecz zdecydowanie przważamy, zdobywając po ciekawych zespołowych akcjach kolejne bramki. Bardziej niż dwucyfrowrowy wynik, z całą pewnościąj cieszy efektowna, szybka i skuteczna gra.

Kolejny mecz oba zespoły rozegrają już w najbliższy czwartek  Bielawie, wyjazd o godz. 15:00 powrót około 21:00. Trening w piątek zostaje odwołany. W środę natomiast odbędzie się mecz w Lidze Terenowej z UKS Gryfów.