«

»

Maj 02 2013

Liga Młodzików 15 kolejka: Sparta Zebrzydowa – COMT 2012 0:11 (0:4)

Nasz pierwszy występ w maju 2013 roku rozpoczęliśmy od efektownej wygranej.Trener Wojtek Młocek powołał następujących zawodników na mecz ze Spartą Zebrzydowa:
M.Burdza, J.Urbaniak, J.Michalak, D.Dymek, D.Kuboń, K.Strzelecki, M.Dziuba, G.Kozak, M.Kumosz, P.Drab, B.Drab, J.Kwoczka, K.Deka, K.Posadowski, B.Skorupa, R.Tabor. Mecz ponownie rozpoczęliśmy w składzie 9 osobowym, zgodnie z nowymi przepisami. Przez pierwsze 20 minut nie mogliśmy się wstrzelić, ale w końcu, w 21 minucie strzelamy pierwszego gola, który dosłownie otworzył worek z bramkami. Do przerwy jeszcze 3 krotnie pokonujemy bramkarza naszych rywali. Po przerwie nie zwalniamy tempa i wynik końcowy to 11:0 dla naszego zespołu ! Strzelcami bramek byli:
Kacper Strzelecki (5)
Dominik Kuboń (3)
Bartek Skorupa (1)
Marcel Kumosz (1)
Kamil Posadowski (1)

Cieszy kilka bramek ze stałych fragmentów gry, trener po meczu chwalił cały zespół za dobrą postawę, realizację założeń i zagrywek ćwiczonych na treningach. To był pierwszy zwycięski mecz, w którym w drugiej połowie strzeliliśmy więcej bramek niż w pierwszej.

PS. Julek wracaj do zdrowia ! Wszyscy w całym klubie liczą na Twoją szybką rekonwalescencję. Także trzymaj się bracie, kuruj się na tym urlopie wypoczynkowym :-) i do zobaczenia za kilkanaście dni !

Następny mecz już w sobotę o 11.00 w Kruszynie. Naszym przeciwnikiem będzie GKS Warta Bolesławiecka.