»

Lis 03 2012

Młodziki 10 kolejka Olsza Olszyna – COMT 2012 Bolesławiec 1-5 (0-0)

Olsza Olszyna – COMT 2012 Bolesławiec 1-5 (0-0)

Po przymusowej pauzie w zeszłym tygodniu udaliśmy się na wyjazd do Olszyny Lubańskiej na mecz z Olszą. Nasi przeciwnicy we wszystkich dotychczasowych meczach stracili tylko 5 bramek i mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Ponadto na zbiórce okazało się że brakuje kilku zawodników (tylko część chora i usprawiedliwiona) i ostatecznie na wyjazd pojechaliśmy w 14 zawodników. Mecz w Olszynie rozpoczął się od naszych ataków, ale nie stwarzamy w pierwszych kilku minutach bramkowych sytuacji, nasi przeciwnicy ograniczają się do obrony swojej bramki i praktycznie nie przekraczają połowy boiska. W 15 minucie mamy wyśmienitą sytuację na bramkę Dominik Kuboń mija bramkarza gospodarzy i ma właściwie już pustą bramkę, uderza bardzo silnie i niestety nie trafia do siatki. Wynik nadal 0-0. W 20 minucie Rafał Ciaciek po raz drugi w meczu zagrywa piłkę ręką i sędzia usuwa z boiska Rafała dając mu karę 3 minut. To pierwsza kara naszego zawodnika w całych rozgrywkach. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0. Gospodarze praktycznie nie stwarzają żadnego zagrożenia pod naszą bramkę. Dominujemy w środku pola gdzie Kamil, Kacper i Julek przejmują każdą piłkę i rozbijają nieliczne ataki gospodarzy, ale goli nie strzelamy. Po przerwie ruszamy do zdecydowanych ataków i już w 3 minucie 2 połowy Dominik Kuboń na raty strzela pierwszą bramkę (pierwszy strzał broni bramkarz). Nie mija 4 minuty i Dominik w sytuacji sam na sam mija bramkarza i umieszcza ponownie piłkę w bramce gospodarzy. Prowadzenie 2-0 trochę uśpiło naszych zawodników. Prosta strata w środku boiska i kontra gospodarzy kończy się rzutem rożnym, po którym gospodarze zdobywają kontaktowego gola. Należy zauważyć że przy rzucie rożnym nasi piłkarze zachowali się bardzo biernie i pozwolili na łatwy strzał napastnikowi gospodarzy. Natychmiast po stracie gola rzucamy się do ataku. W narożniku pola karnego faulowany jest Julek Trochanowski. Sędzia gwiżdże faul i do piłki podchodzi Kacper Strzelecki. Piękny strzał nad murem w okienko i prowadzimy 3-1. Do końca meczu atakujemy i zdobywamy kolejne bramki których autorem jest dwukrotnie Dominik Kuboń. Mecz kończy się zdecydowanym zwycięstwem 5-1. Po porażce w Pieńsku cieszy kolejna już wysoka wygrana w rozgrywkach. W tym meczu chcemy wyróżnić Dominika Kubonia, autora 4 bramek. W najbliższą sobotę 10 listopada czeka nas o godzinie 11.00 w Kruszynie zaległy mecz z Piastem Zawidów. Zapraszamy!

Skład podstawowy: SŁABICKI, MICHALAK, KWOCZKA, KONEFAŁ, OLEKSIAK, POSADOWSKI, CIACIEK, TROCHANOWSKI, STRZELECKI, KUBOŃ, SKORUPA.
Rezerwowi: KUMOSZ, KLECHA, MICHAŁEK.

Olsza Olszyna Lubańska – COMT 2012 Bolesławiec 1-5 (0-0)

1-0 Dominik Kuboń 33 min
2-0 Dominik Kuboń 37 min
2-1 OLSZA OLSZYNA 42 min
3-1 Kacper Strzelecki 45 min
4-1 Dominik Kuboń 50 min