»

Paź 19 2013

LT: COMT 2012 – GKS Warta 5:1 (5:0)

ozpn

W dzisiejszym meczu ligi terenowej COMT 2012 Bolesławiec pokonał GKS Wartę Bolesławiecka 5:1.                                                                                                                                                            Podobnie jak przed tygodniem rozegraliśmy bardzo dobre zawody, z tą małą różnicą że tym razem nasze celowniki były zdecydowanie lepiej ustawione. Pierwsza połowa to świetna gra w naszym wykonaniu, a co cieszy chyba najbardziej to doskonała skuteczność, bo ciągu pół godziny aplikujemy rywalom 5 bramek. Pierwsza bramka pada w 12 minucie autorstwa Marcina, który chwilę po zameldowaniu się na boisku w swoim pierwszym kontakcie z piłką strzela do siatki. Kolejna bramka pada 3 minuty  później a jej autorem jest Marcel. W tym miejscu należy nadmienić, że obaj strzelcy to debiutanci w naszym zespole i zdążyli dopiero odbyć dwa treningi z nowymi kolegami, jednak było widać że doskonale wkomponowali się nową rzeczywistość. Kolejne dwie bramki dokłada Mariusz, a wynik z rzutu karnego ustala tuż przed przerwą, wracający po ciężkiej kontuzji do swojej normalnej dyspozycji kapitan Jacek.                                                                              Druga część niestety już słabsza w naszym wykonaniu, goście zagrali trochę odważniej, a że posiadali zdecydowaną przewagę fizyczną w obronie, to umiejętnie rozbijali nasze ataki nie pozwalając na strzelanie kolejnych bramek. W ostatniej minucie meczu sędzia dyktuje rzut karny za zagranie ręką w naszym polu karnym i goście strzelają honorową bramkę.

COMT 2012 – GKS Warta 5:1 (5:0)

12` – Marcin Klimek

15` – Marcel Michnowski

18` – Mariusz Dziuba

22` – Mariusz Dziuba

29` – Jacek Konefał (karny)

59` – goście (karny)

Za tydzień rozegramy ostatni mecz rundy jesiennej w lidze terenowej, a rywalem będzie lokalny rywal K.S. Talent, a więc małe bolesławieckie derby – mecz w Brzeźniku.