«

»

Cze 13 2015

LT/LD: 3 x 3 punkty ESKADRY

W środę wyjazdowym spotkaniem z Piastem Zawidów swoje rozgrywki w sezonie 2014/2015 zakończli młodzicy z Ligi Terenowej. W dobrym stylu po dwóch bramkach Kacpra i jednej Mateusza pokonaliśmy gospodarzy i w ostatecznym rozrachunku zakończyliśmy rozgrywki na pierwszym miejscu!

Piast Zawidów – ESKADRA 1:3 (1:1)


Najłatwiejsze zadanie mieli trampkarze, gdyż bez gry zdobyli 3 punkty. Goście z Wrocławie nie zdołali skompletować zespołu i na mecz nie dotarli.

ESKADRA – Silesia Wrocław  3:0 wo


Mecz młodzików z rówieśnikami z Wrocławia okazał się niezwykle ciężką batalią. Ponad 30-sto stopniowy upał zdecydowanie wpłynął na atrakcyjność spotkania. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, bardzo solidna i mądra gra gości w defensywie skutecznie utrudniała nam rozwinęcie skrzydeł w ofensywie. Pomimo dość poważnych braków kadrowych zespół stanął na wysokości zadania, determinacja do ostatnich minut i bramki w końcówce meczu dały nam zasłużone zwycięstwo. Należy wspomnieć, że trenerem zespołu z Wrocławia jest Pan Waldemar Prusik były zawodnik Śląska Wrocław i kapitan reprezentacji Polski. Stąd też dobra gra gości zapewne nie była przypadkiem.

ESKADRA – Silesia Wrocław  2:0 (0:0)

49` Kacper Strzelecki
58` Kacper Strzelecki