«

»

Wrz 23 2012

Młodziki 3 kolejka: COMT 2012 – Sparta Zebrzydowa 6-0

W dniu 22 września o godzinie 11.00 na boisko piłkarskie w Kruszynie wybiegły drużyny COMT 2012 Bolesławiec i Sparty Zebrzydowa. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków drużyny Centrum Odkrywania Młodych Talentów, która szybko objęła prowadzenie po bramce Rafała Ciaćka. Po kilku chwilach podwyższamy wynik na 2-0 po golu Julka Trochanowskiego. Naszą przewagę w pierwszym kwadransie gry dokumentujemy 3 golem którego autorem jest Kacper Strzelecki. Mimo kolejnych szans na podwyższenie wyniku do przerwy wynik nie ulega zmianie i schodzimy do szatni prowadząc 3-0. W przerwie trener Wojciech Młocek dokonuje kilku zmian i na boisku pojawiają się nowi zawodnicy. Mecz po przerwie przypomina pierwszą połowę. Dominujemy na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje, ale jesteśmy nieskuteczni. W końcu w 50 min na listę strzelców wpisuje się ponownie Kacper Strzelecki, a po chwili wynik podwyższa Dominik Kuboń. Kilka minut później ten sam zawodnik jest faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla naszej drużyny. Do piłki podchodzi Jacek Konefał i silnym strzałem umieszcza piłkę w bramce. To był ostatni gol w tym meczu. Wygrywamy bardzo pewnie 6-0 prowadząc grę i dominując na boisku przez cały mecz. Po 3 kolejkach mamy na koncie 7 punktów po 2 zwycięstwach i jednym remisie. Za tydzień zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców na mecz do Warty Bolesławieckiej gdzie w sobotę 29.09.2012 o godzinie 11.00 zagramy z GKS Warta Bolesławiecka.

1-0         Rafał Ciaciek – 3 min

2-0         Julek Trochanowski 5 min

3-0         Kacper Strzelecki 11 min

4-0         Kacper Strzelecki 50 min

5-0         Dominik Kuboń 51 minuta

6-0         Jacek Konefał (karny) 58 minuta