Wrz 30 2012

Młodziki 4 kolejka: GKS Warta Bolesławiecka – COMT 2012 0-7 (0-3)

Młodziki 4 kolejka:

GKS Warta Bolesławiecka – COMT 2012 0-7 (0-3)

W dniu 29 września o godzinie 11.00 na boisko piłkarskie w Warcie Bolesławieckiej wybiegły drużyny gospodarzy-€“ GKS Warta i nasza drużyna COMT 2012 Bolesławiec. Mecz podobnie jak wszystkie wcześniejsze nasze spotkania rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszej drużyny która szybko objęła prowadzenie po bramce Kacpra Strzeleckiego. Kolejne chwile to dalsze ataki naszej drużyny, ale przewagi nie potrafimy udokumentować bramką. Wreszcie w 20 minucie po strzale z rzutu wolnego Kacpra Strzeleckiego podwyższamy wynik na 2-0. Naszą przewagę w pierwszej połowie dokumentujemy 3 golem którego autorem jest Kamil Posadowski. Mimo kolejnych szans na podwyższenie wyniku do przerwy wynik nie ulega zmianie i schodzimy do szatni prowadząc 3-0. W przerwie trener Wojciech Młocek w ostrych słowach analizuje błędy popełnione w pierwszej połowie przez naszą drużynę. Co prawda wynik jest dla nas korzystny bo prowadzimy 3-0, ale nasza gra jest przeciętna, a kilku zawodników po boisku biega tak jakby jeszcze się nie mogli obudzić ze snu. Reprymenda przynosi swój efekt. Po przerwie gramy lepiej, dominujemy na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje, ale jesteśmy nieskuteczni. W końcu w 41 min na listę strzelców wpisuje się ponownie Kamil Posadowski. Kolejnego gola strzelają gospodarze, ale jest to gol samobójczy i wynik brzmi 5-0. W drugiej połowie praktycznie nie schodzimy z połowy przeciwnika (nasz bramkarz pierwszy raz łapie piłkę w 58 minucie meczu !), mamy bardzo dużo sytuacji bramkowych, ale albo nie trafiamy w bramkę obijając kilkukrotnie słupek i poprzeczkę bramki rywali, albo dobrze broni bramkarz naszych przeciwników Maciej Pyrka. Ostatecznie strzelamy jeszcze dwie bramki (Kacper Strzelecki i Bartek Drab). Cały mecz wygrywamy bardzo pewnie 7-0 prowadząc grę i dominując na boisku przez cały mecz. Po 4 kolejkach mamy na koncie 10 punktów po 3 zwycięstwach i jednym remisie. Kolejny mecz już we wtorek o 16.30 na boisku w Kruszynie. Zapraszamy

0-1 Kacper Strzelecki 5 min

0-2 Kacper Strzelecki 20 min

0-3 Kamil Posadowski 25 min

0-4 Kamil Posadowski 41 min

0-5 bramka samobójcza 45 min

0-6 Kacper Strzelecki 53 min

0-7 Bartosz Drab 59 min

SKŁAD: Burdza, Klecha, Konefał, Kwoczka, Dusiński, Kumosz, Posadowski, Oleksiak, B.Drab, Michalak, Strzelecki