»

Paź 13 2012

Młodziki 8 kolejka COMT 2012 Bolesławiec – UKS MICRO Ruszów 7:1 (3:1)

Młodziki 5 kolejka COMT 2012 Bolesławiec – UKS MICRO Ruszów 7:1 (3:1)
13 okazał się dniem szczęśliwym ponieważ kolejny mecz w lidze młodzików zakończyliśmy zwycięsko, a wygrana w ostatecznym rozrachunku jest bardzo okazała. Mimo wysokiej wygranej trudno jednoznacznie ocenić ten mecz. Z jednej strony było trochę chaosu w naszej grze, a w bloku obronnym popełniliśmy zbyt dużo błędów (dobrze że przeciwnik wykorzystał tylko jeden), ale z drugiej strony przewaga fizyczna była zdecydowanie po stronie naszych przeciwników, którzy po prostu byli więksi czasem o 2 głowy. I wygrana zdecydowana z takim przeciwnikiem to powód do zadowolenia. Początek meczu według stałego scenariusza w pierwszych kilku minutach szybko strzelamy 2 bramki których autorami są Kamil Posadowski i Kacper Strzelecki. Nadal atakujemy, ale nadziewamy się na kontrę przeciwników i niestety tracimy bramkę. Wynik 2-1. Stracony gol właściwie nie zmienia scenariusza wydarzeń boiskowych. Nadal atakujemy, a kolejny gol pada po rzucie rożnym. Strzelcem bramki głową był Kuba Michalak. Wynikiem 3-1 kończy się pierwsza połowa w której mieliśmy jeszcze swoje szanse, ale też 1 stuprocentowej sytuacji nie strzelili nasi goście z Ruszowa. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, w ataku i rozegraniu piłki gramy dobrze i stwarzamy sobie dobre sytuacje, strzelając kolejne bramki, których autorami byli Kacper Strzelecki (2), Rafał Ciaciek i Paweł Szewczyk,. Z kolei w bloku obronnym nadal gramy niepewnie i pozwalamy na dochodzenie przez naszych przeciwników do bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Tylko nieskuteczności napastników UKS MICRO RUSZÓW zawdzięczamy że w drugiej połowie nie straciliśmy kilku bramek. Ostateczny wynik końcowy to 7-1. Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był na niezłym poziomie zwłaszcza w grze ofensywnej. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów w grze obronnej, ale nie możemy zapomnieć że zespół się cały czas uczy gry w piłkę nożną. Cieszy kolejna już 6 wysoka wygrana w rozgrywkach. 47 bramek w 7 meczach to świetny wynik. W tym meczu chcemy wyróżnić Kacpra Strzeleckiego, autora 3 bramek. W najbliższą sobotę 20 października czeka nas trudny wyjazd do UKS Pieńsk. Zapraszamy!
Skład podstawowy: BURDZA, MICHALAK, KWOCZKA, KONEFAŁ, OLEKSIAK, POSADOWSKI, B.DRAB, KUMOSZ, TROCHANOWSKI, STRZELECKI, SKORUPA.