«

»

Paź 18 2012

Nowe stroje dla Żaków ufundowane przez Z.H.U ADYS!

W najbliższą niedzielę w Lubaniu nasz zespół Żaków rozegra kolejny swój turniej w nowych strojach piłkarskich. 2 komplety strojów ufundował nowy sponsor zespołu Z.H.U. Adys www.adys.net.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. Już w niedzielę od 10.30 będziemy w nowych koszulkach walczyć o zajęcie lepszego miejsca niż w ostatnim. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na turniej do Lubania.

Z.H.U. Adys istnieje na rynku od 2001 roku. Swoje usługi świadczymy głównie na rynku lokalnym. Siedziba firmy mieści przy ul. Klonowej 2 w Osiecznicy.

Główną domena naszej działalności jest skup złomu stalowego, metali kolorowych oraz sprzedaż detaliczna, hurtowa opału i kruszyw. Świadczymy również usługi transportowe samochodami od 2 do 25 ton oraz usługi koparko-ładowarką. Zajmujemy się także przewozem zakupionych u nas produktów oraz przewozem rzeczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość naszych usług, by tym samym spełniać oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy.
Z.H.U. Adys

ul. Klonowa 2
59-724 Osiecznica

Tel./fax 75 731 21 32
Tel. 601 412 918
www.adys.net.pl
E-mail: dysu@wp.pl