«

»

Lip 14 2014

Obóz dzień 1

przemków 2014 day 1 005

Relacja z obozu dzień 1

Wyrusziliśmy kilka minut po 11 z parkingu pod stadionem w Bolesławcu. Godzinę później zameldowaliśmy się w ośrodku w Przemkowie. Rozpakowanie, pobranie pościeli i spotkanie z gospodarzami obiektu, którzy opowiadają o regulaminie i zasadach panujących w ośrodku. Mówią głównie „o podpisywaniu kontraktów” :-)

Potem jemy pyszny domowy obiad zupa jarzynowa i na drugie kasza z gulaszem + ogórki. Generalnie wszyscy zjedli solidnie. Krótka odprawa naszych trenerów i o 15:30 wyruszamy na pierwszy trening. Pogoda sprzyja, jest ciepło można powiedzieć że wręcz wakacyjnie.

Trening z dużą dawką przyjemności – czyli dużo grania. Na jutro trenerzy zapowiedzieli cięższe treningi szczególnie dla starszych zawodników. Powrót po treningu, obowiązkowy prysznic, kolacja połączona z podwieczorkiem i do spania :-) Nie no żartujemy

Po kolacji młodsza grupa z trenerem Krzyśkiem idzie giercować w tenisa i korzystać z placu zabaw na terenie ośrodka, a starsi mają trening teoretyczny na świetlicy. Po zajęciach wieczorna toaleta i z oporami dzieci maszerują do łóżek,choć nie da się odczuć że to cisza nocna :-)

Ogólnie jest ok – także rodzice, nie martwcie się i płaczcie !!! :-) :-) :-)