»

Sie 29 2013

Obóz – dzień 4

obóz przemków 2013-dzień 4 115

Praktycznie cały dzisiejszy dzień obozowy spędziliśmy na „wyjeździe” w Głogowie. Wyjechaliśmy o godzinie 9:30, a wrócilismy około godziny 18. Głownym punktem dnia był sparing z drużyną Chrobrego Głogów.
Graliśmy trzy tercje po 25 minut, wszyscy zawodnicy dostali szansę grania w tym spotkaniu, w mniejszym lub większym wymiarze czasu. Pierwsza teracja dość chaotyczna z naszej strony, ale miała wyrównany przebieg, kończy się wynikiem 0:0. W poprzeczkach 3-2 dla nas :-). Po krótkiej przerwie i kilku zmianach, nasza gra nabiera jakości i naszą przewagę w polu dokumentują dwa gole zdobyte przez Kamila Posadowskiego (z karnego) i Dominika Kubonia. W trzeciej tercji zdobywamy jeszcze trzy bramki (Dominik Kuboń x2, Kacper Strzelecki ), tracąc jedną i całe spotkanie kończy się naszą wysoką, choć może trochę niespodziewaną wygraną 5:1 !!!
Trzeba pochwalić zespół za zaangażowanie, ambicję i realizowanie zadań taktycznych, których wprowadzamy do gry coraz więcej.
Sparing bardzo pożyteczny ze szkoleniowego punktu widzenia.
W dobrych nastrojach ruszamy na basen, tam relax, ale nie na długo-chłopcy + nasza nowa piłkarka Natalia :-) :-) idą grać w piłkę na piaszczyste boisko przylegające do basenu.
Z basenu lecimy jeszcze do Mcdonalds potem na atrakcje i zabawy ruchowe Pana Jerzego Górskiego, który był mistrzem świata w triathlonie. Przez cały czas pobytu w Głogowie towarzyszy nam i wspiera nas Pan Adam, który jest wychowawcą w ośrodku, w którym mieszkamy, wogóle trzeba przy tej okazji nadmienić, że spotyka nas tu dużo życzliwości i dobra ze strony wszystkich pracowników ośrodka, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni :-)
Po kolacji gramy jeszcze trochę w piłkę i ping-ponga kąpiel i do łóżeczek.