«

»

Sie 30 2013

Obóz – dzień 5

obóz przemków 2013-dzień 5 093

 

Dziś krótka relacja z piątego dnia naszego obozu.
Pierwszy trening bardzo udany, nowe ćwiczenia, duże zaangażowanie. Drugi trening popołudniowy pokazuje pierwsze oznaki zmęczenia u naszych chłopców. Poza zajęciami piłkarskimi na boisku mielismy również wykłady gdzie prezentowane były różne zagrywki meczowe i elementy taktyki. Trener Wojtek puścił zawodnikom reportaż o naszym klubie który ukazał się w TV Łużyce http://www.luzyce.info/sport/comt-2012-pnie-sie-do-gory . Po zajęciach krótka wizyta w sklepie, ale tym razem zakupy były ścisle kontrolowane przez trenerów i tym razem żaden magik nie wydał 80 zł na słodycze i czipsy :-)

Wszyscy zdrowi, atmosfera rewelacja.

PS. Wczoraj w Głogowie min. na meczu z Chrobrym wizytował nas prezes. Po meczu chłopcy w nagrodę za dotychczasową pracę i postawę na obozie dostali od prezesa koszulki meczowe kappa (czarne), te które były podstawowym sprzętem w sezonie 2012/2013.

PS2. Od prezesa: Miałem okazję porozmawiać ze wszystkimi chłopcami, a także poobserwować z boku przez kilka godzin grę, zabawę, kąpiel w basenie i wspólne relacje miedzy chłopcami. Żeby za dużo nie pisać to jednym słowem: REWELACJA.