«

»

Gru 15 2016

Ostatnie godziny wysłania zgłoszenia do wyjazdu min. na 2 miesięczny staż w Benfice Lizbona !

logo-projektu

Zostały ostatnie godziny na wysłanie zgłoszenia do 3 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern. Termin składania aplikacji upływa 16 grudnia 2016 roku o godzinie 17.00.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest w biurze projektu ul. Masarska 1, 59-700 Bolesławiec oraz na stronie http://comt2012.org/portugalski-wzorzec-pilkarski/ .

POBIERZ:

formularz zgłoszeniowy 3 tura

regulamin 3 tura

Projekt trwa kilka miesięcy i przewiduje wiele atrakcyjnych działań dla uczestnika min.:

 • intensywny kurs języka angielskiego
 • podstawy języka portugalskiego
 • nocleg ze śniadaniem podczas szkoleń
 • transport do Portugalii i z powrotem do Polski
 • 60 dniowy staż wraz ze szkoleniami w SL Benfica
 • zakwaterowanie, wyżywienie i transport w Portugalii
 • opłacony kurs UEFA C lub UEFA B
 • kurs pierwszej pomocy
 • kurs wychowawcy kolonijnego
 • kurs zawodowy COMT COACHING CLUB
 • dwumiesięczny staż z wynagrodzeniem w polskim klubie lub akademii piłkarskiej

Z pewnością najatrakcyjniejszy jest udział w 2 miesięcznym stażu w Benfice Lizbona. Możliwość codziennego obserwowania jak funkcjonuje najlepsza akademia piłkarska na świecie w Seixal, a także wszystkie miejsca gdzie szkoli się przyszłych, świetnych zawodników jak obiekty Pupilos czy zajęcia na Benfica Soccer Schools to niesamowite doświadczenie dla każdego trenera, ale dla tych co startują w tym zawodzie nieoceniony bagaż doświadczeń i wskazówek na całą dalszą karierę trenerską. DO tego rozmowy i konsultacje z trenerami SL Benfica, szkolenia, wykłady ze skautingu, medycyny, odżywiania, modelu gry, psychologii, działu analiz i obserwacji. To wszystko składa się na kompleksowy program pobyto w Portugalii. Taką wisienką na torcie jest możliwość zobaczenia w akcji na żywo, na wspaniałym stadionie Estadio da Luz pierwszego zespołu SL Benfica. Uczestnicy pierwszych dwóch grup stażowych oglądali min mecze ligowe a także mecze w Lidze Mistrzów. Widzieć na żywo europejskie gwiazdy w meczach z Beskitasem, Dynamem Kijów czy Napoli to niesamowite wrażenia, doświadczyć na żywo zwycięstwa w derbach ze Sportnigiem przy 63.000 ludzi na trybunach to coś co z pewnością będą pamiętać do końca życia. Szczegóły pobytu na stażu możecie śledzić na profilu jednego ze stażystów Rafała Pietkiewicza, który ciekawie i szczegółowo przybliża szkolenie i pobyt w Lizbonie: https://www.facebook.com/Rafał-Pietkiewicz-175944872857969/?ref=ts&fref=ts

Zapraszamy do składania aplikacji, które można wysłać również drogą elektroniczną (e-mail koordynator@comt2012.org ). Zgodnie z regulaminem naboru w 3 grupie preferowane będą osoby długotrwale bezrobotne/nieaktywne zawodowo.

UWAGA: dostajemy wiele zapytań, zgłoszeń od osób pracujących (umowa o pracę, umowa zlecenie, o dzieło) a także od studentów studów dziennych. Takie osoby zgodnie z regulaminem nie mogą być niestety uczestnikami projektu.