«

»

Sie 01 2013

Piłkarskie staże trenerskie w SL Benfica – rozpoczęte !!!

benfica[1]

Dziś już możemy oficjalnie rozpocząć promocję chyba najważniejszego naszego działania w sezonie 2013/2014. Piłkarskie staże trenerskie w SL Benfica to wyjątkowy projekt zwłaszcza dla trenerów piłkarskich pracujących z dziećmi i młodzieżą na Dolnym Śląsku. Partnerem naszego Stowarzyszenia jest jeden z 10 największych klubów świata SL Benfica Lisbona :-)
Od kilku miesięcy bardzo intensywnie rozwijaliśmy relacje z klubem z Lizbony i projekt staży trenerskich to pierwszy efekt naszych wspólnych działań. Umowa z SL Benfica przewiduje współpracę obu partnerów w następujących obszarach:

  • Coaching/staże trenerów
  • Obozy piłkarskie
  • Wymiana sportowców i drużyn piłkarskich
  • Wspólny udział w sparingach i turniejach piłkarskich
  • Krótkie programy szkoleniowe
  • Wydarzenia sportowe, które mają za cel promowanie obu stron

Jest bardzo duża szansa, że poza trenerami naszego klubu, którzy pojadą do Lizbony i będą się uczyć od najlepszych trenerów, również nasi młodzi zawodnicy będą mieli możliwość zobaczyć Portugalię i podnieść swoje umiejętności piłkarskie.

O wszystkich działaniach realizowanych z SL Benfica będziemy informować zarówno na stronie internetowej jak i w bezpośrednich spotkaniach. Szczegóły projektu Piłkarskie staże trenerskie w SL Benfica znajdują się na stronie w zakładce Staże BENFICA www.comt2012.org/?page_id=2386  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

stopka projektu