Wrz 17 2012

Relacja z pierwszego weekendu piłkarskiego

13.09.2012 MŁODZIKI

Kwisa Świeradów -€“ COMT 2012 Bolesławiec 0-10 (0-6)

Tego dnia zespół Młodzików zadebiutował w lidze w sezonie 2012/2013. Debiut wypadł bardzo okazale. Nasza drużyna po 3 bramkach Dominika Kubonia, 3 bramkach Kacpra Strzeleckiego i po 1 bramce Kuby Michalaka, Julka Trochanowskiego, Rafała Ciaćka, Dawida Ostańskiego dosłownie rozniosła zespół gospodarzy Kwisy Świeradów 10-0 prowadząc do przerwy 6-0. Mecz pod kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty. W końcówce meczu sędzia dyktuje rzut karny przeciwko naszej drużynie, ale nasz bramkarz Konrad Słabicki broni strzał i tym samym zachowujemy czyste konto.

15.09.2012 MŁODZIKI

COMT 2012 Bolesławiec – UKS GRYF Gryfów Śl. 2-2 (2-1)

Mecz rozpoczął się od falowych ataków na bramkę gości i już pierwszy strzał na bramkę Kamila Posadowskiego dał nam prowadzenie, które kilka minut później zostało podwyższone przez Marcela Kumosza na 2-0 ! Po świetnym początku nagle coś zacięło się w grze naszej drużyny i na boisku zaczęli przeważać goście z Gryfowa co udokumentowali golem kontaktowym na 2-1. Tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie również lekką przewagę posiadali nasi goście co udokumentowali bramką na 2-2. W końcówce meczu zarówno jedna jak i druga drużyna miały swoje sytuacje na strzelenie zwycięskiej bramki, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów 2-2.

16.09.2012 ORLIKI

Turniej w Wykrotach

W pierwszym turnieju Orlików rozegranym w Wykrotach udział wzięło 9 zespołów w tym nasze dwie drużyny. Turniej toczył się w sportowej atmosferze. Nasze oba zespoły osiągnęły dobre wyniki. Zespół COMT 2012 A w grupie wygrał swoje 2 mecze w stosunku 5-0 i 6-0 oraz zremisował z gospodarzami Piastem Wykroty 2-2. O zwycięstwie w grupie musiały zdecydować rzuty karne które lepiej wykonywali nasi przeciwnicy i to oni awansowali do finału. Nam pozostał mecz o 3 miejsce. W nim również zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne bo w regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 0-0. Niestety tę rywalizację również przegrywamy i ostatecznie zajmujemy 4 miejsce. Nasz drugi zespół rozpoczął turniej od porażki, ale w kolejnym meczu osiągnął cenny remis, następnie nieznacznie przegrał i w ostatnim meczu turnieju nasi chłopcy wygrali 1-0 zajmując ostatecznie w grupie 3 miejsce i 6 w całym turnieju. Pierwszy występ obu drużyn Orlików oceniamy jako udany i wierzymy że w kolejnym turnieju którego my będziemy organizatorem (Kruszyn 30.09.2012) zajmiemy wyższe miejsca.