«

»

Kwi 27 2014

Relacje live z niedzielnych meczów COMT 2012

Po raz drugi w naszej krótkiej historii będziemy robić relację na żywo z występów naszych piłkarzy w niedzielnych meczach piłkarskich.

Od 10.30 rozpoczniemy relację z turnieju Orlików który rozgrywany jest w Nowogrodźcu, a od 11 na żywo relacjonować będziemy mecz naszych młodzików w DLM. Nasz zespół rozgrywa swój mecz w Jaworze z UKS Javorią.

Zapraszamy do śledzenia relacji !

Nowogrodziec
W dniu dzisiejszym zespół Orlików prowadzi trener Krzysiek Kownacki.
Rozpoczęliśmy turniej od meczu z Chrobrym Nowogrodziec 0:0.
W drugim spotkaniu niestety przegrywamy z KS Talent 3:0.
Za chwilę zaczynamy trzecie spotkanie w turnieju. Naszym przeciwnikiem jest Twardy Świętoszów.
Mamy pierwszą bramkę i punkt w turnieju. COMT 2012 – Twardy Świętoszów 1:1. Strzelcem gola Damian Lewandowski.
Dotychczasowe mecze w turnieju wyglądają podobnie jak mecz Młodzików. Śpimy całym zespołem :-). Niestety widać ze młode organizmy po wyczerpującej sobocie i wizycie na meczu Bundesligi nie są gotowe na 100%, a nawet na 50% do rywalizacji z przeciwnikami. Na przyszłość trzeba będzie wziąć pod uwagę, że 500 km w autokarze, emocje, przeżycia i późny powrót do domu mają bardzo duży wpływ na postawę na boisku w kolejnym dniu.
Kolejne spotkanie rozegramy z KS Talent II.
Mamy pierwszą wygraną w turnieju ! 4:0 wygrywamy z KS Talent II po bramkach Kariny (3) i Deksa.
Kolejny mecz zagramy z BKS Bobrzanie Bolesławiec II.
Mamy drugą wygraną w turnieju. Po bramkach Deksa (2) i Damiana wygrywamy z BKS Bobrzanie II 3:0 !
Za chwilę kolejny mecz z pierwszą drużyną BKS Bobrzanie.
Ostatni mecz w turnieju kończymy porażką 5:0.

Dziękujemy zawodnikom za grę, a rodzicom obecnym w Nowogrodźcu za zaangażowanie. Relacjonował z Nowogrodźca trener Krzysiek.

Jawor
Pogoda bardzo dobra do rozegrania meczu pomiędzy gospodarzami UKS Javoria Jawor a COMT 2012. Zagramy na pomarańczowo-czarno. Nasz zespół rozpocznie mecz w następującym składzie:
Burdza, Hyjek, Kwoczka, Kumosz, Drab B, Posadowski (K), Ciaciek, Trochanowski, Kuboń. W rezerwie pozostają: Drab P, Michałek, Turecki
Nasi przeciwnicy w ostatnim meczu rozegranym awansem pokonali na wyjeździe Chojnika Jelenia Góra 4:1. W jesiennym meczu pomiędzy oboma zespołami padł wynik 3:1 dla COMT 2012, ale był to bardzo wyrównany mecz i zwycięstwo naszego zespołu było dość szczęśliwe. W sobotnich meczach w grupie mistrzowskiej padły następujące rezultaty:

Gryf Świdnica – Chojnik Jelenia Góra 3:0
Lechia Dzierżoniów – Parasol Wrocław 1:2
Zagłębie Lubin – Orzeł Ząbkowice Śl. 2:0
KS Polkowice – Miedź Legnica 1:3
Mecz Polonia Środa Śląska – Śląsk Wrocław został przełożony.

5 min. Bardzo dobra sytuacja dla Javorii ale Mariusz świetnie broni
6 min. Przegrywamy 1:0 zagapienie naszej obrony i mamy niestety pierwszą bramkę dla przeciwników
10 min. Wynik nie ulega zmianie. Gramy bardzo słabo Javoria ma przewagę, a my wyglądamy jakbyśmy jeszcze byli w łóżkach
12 min. Pierwsza składna akcja COMT 2012, ładny strzał Kamila, który bramkarz paruje na słupek. Mogło być po 1.
18 min. Szansa na podwyższenie wyniku dla UKS Javoria. Strzał zawodnika gospodarzy ląduje na słupku naszej bramki.
20 min. 1:1 !!! Julek dorzuca piłkę z lewej strony, całą akcję zamyka Kamil i mamy remis !
25 min. Obraz gry niestety nie ulega zmianie. Javoria gra w piłkę a my śpimy na boisku. Zwłaszcza w formacji defensywnej.
30 min. Gwizdek na przerwę. Wynik pierwszej połowy 1:1. Mecz pod dyktando przeciwników. Po naszych chłopcach widać zmęczenie wczorajszym wyjazdem do Berlina. Może w przerwie trener pobudzi naszych chłopców do lepszej gry.
Foto Javoria 2
35 min. Pierwsze minuty po przerwie są zupełnie inne niż w pierwszych 30 min. Oddajemy 2 groźne strzały, mamy rzut wolny, ale wynik nie ulega zmianie. Na boisku za Marcela pojawia się Oskar.
40 min. W drugiej połowie to my jesteśmy częściej przy piłce ale nic z tego nie wynika.
45 min. Dwie wyśmienite sytuacje dla gospodarzy w ciągu minuty. Szczęście nam sprzyja. Nadal 1:1
48 min. Kamil po kontrataku mija bramkarza i strzela, ale z linii bramkowej wybija obrońca Javorii. Było bardzo blisko.
50 min. Tym razem to Javoria ma 100% sytuację ale nadal remis.
54 min. Mecz wyrównany. Wynik nadal 1:1
58 min. Sytuacje z obu stron. Najpierw COMT ma szansę na bramkę z rzutu wolnego, a potem kontra gości po źle wyrzuconym aucie i piłka o centymetry mija słupek naszej bramki.
60 min. Koniec spotkania UKS Javoria – COMT 2012 1:1

Wywozimy z Jawora 1 punkt. Mecz w naszym wykonaniu w dwóch odsłonach. Pierwsza połowa bardzo słaba, druga całkiem dobra. Javoria w przekroju całego meczu miała więcej sytuacji bramkowych, ale mecz równie dobrze mógł zakończyć się naszym zwycięstwem. W drugiej części zrobiło się bardzo dobre widowisko gdzie mecz toczył się cios za cios, ale żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Podsumowując cały mecz – wynik lepszy niż gra (zwłaszcza w pierwszej połowie) i należy się cieszyć z 1 punktu. To pierwszy nasz remis w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Bardzo dziękujemy Januszowi za relację z tego spotkania.