«

»

Wrz 12 2016

Startują jesienne zajęcia CCC dla młodych piłkarzy

logo-CCC2

Wakacje się skończyły, rozpoczęło się granie w ligach, turniejach, na boiskach i orlikach. My w ramach projektu Comt Coaching Club dla młodych piłkarzy startujemy z treningami – konsultacjami dla uzdolnionej młodzieży z naszego rejonu. W miesiącu wrześniu w różnych kategoriach wiekowych będą odbywały się zajęcia prowadzone przez świetnych trenerów, zarówno z Bolesławca jak i z innych miejscowości. Na stronie internetowej będziemy publikować harmonogram zajęć. I tak startujemy już dzisiaj 12 września z zajęciami dla roczników 2004 i 2005.

Zapraszamy wszystkie uzdolnione piłkarsko dzieci na zajęcia prowadzone przez trenera Jarosława Wichowskiego. Trener Wichowski przyjedzie do nas z Jeleniej Góry. Obecnie prowadzi seniorską drużynę IV ligowego Włókniarza Mirsk. Jest trenerem I klasy oraz posiada kwalifikacje UEFA A. Jarek uczestniczył w stażach i szkoleniach trenerskich w Polsce, Holandii, Irlandii, oraz Portugalii. Jako ciekawostkę można podać że Trener Wichowski jest wciąż czynnym zawodnikiem i w ostatni weekend zdobył dla prowadzonego przez siebie zespołu 2 bramki, a przy kolejnych 2 asystował ! Także nie jest to trener teoretyk tylko znakomity praktyk.

Wichowski

Zapraszamy na wrześniowe, poniedziałkowe zajęcia z trenerem Wichowskim na boisko Orlik, ul. Dolne Młyny w godzinach:

  • 16.00-17.15 – rocznik 2005
  • 17.15-18.30 – rocznik 2004

Trener Wichowski będzie prowadził zajęcia otwarte dla każdego utalentowanego dziecka w kategorii młodzik z roczników 2004-2005 przez kolejne 3 tygodnie (12, 19, 26 września) zawsze na orliku ul. Dolne Młyny.

Z kolei zawodników grających w rozgrywkach 11 osobowych czyli trampkarzy i juniorów młodszych ( urodzeni w latach 2000-2003 ) . Zapraszamy w każdy wtorek  ( 13, 20, 27 września ) od 15.00 do 16.30 na boisko w Kruszynie. Zajęcia poprowadzi trener Ryszard Pietraszewski. Trener UEFA A i II klasy.

image

Zapraszamy.

Nasz projekt zdobył uznanie i dofinansowanie w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk”. To pilotażowe działanie budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych. Dolnoślązacy mogli współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji o finansowaniu wybranych projektów z zakresu upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska. Celem programu jest wzmacnianie identyfikacji z regionem poprzez tworzony wspólnie budżet. Program realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.image-1