«

»

Maj 24 2016

SUPER ! 1 MIEJSCE ! DZIĘKUJEMY !!!

win

COMT COACHING CLUB dla młodych piłkarzy będzie mógł być realizowany !

Rewelacyjnie się spisaliśmy. Wygraliśmy nasz projekt zarówno w naszym okręgu jak i na całym Dolnym Śląsku !

Cała armia ludzi zaangażowała się w głosowanie, przekonywanie innych z rodziny, znajomych, przyjaciół a czasem nawet obcych ludzi żeby na nas zagłosowali.

Nie da się podziękować wymieniając wszystkich indywidualnie ale bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY za każdą, nawet najmniejszą pomoc, za każdy głos.

Takie poparcie to też wielkie zobowiązanie żeby nasz pomysł rzeczywiście był czymś wyjątkowym dla dzieci, rodziców trenerów i organizatorów.

COMT COACHING CLUB dla młodych piłkarzy ma pewne założenia i przewiduje:

  • piłkarski obóz dochodzeniowy (bez noclegów) w dniach 1-7 sierpnia dla dzieci urodzonych w latach 2000-2005
  • konsultacje co 6 tygodni dla najlepszych uczestników obozu
  • sprzęt sportowy dla zawodników na konsultacjach
  • udział w turniejach piłkarskich dla każdej kategorii wiekowej

W obozie piłkarskim jak również w konsultacjach wezmą udział min. trenerzy związani z COMT COACHING CLUB. Zajęcia z dziećmi będą prowadzić świetni fachowcy. Na pewno w naszej najbliższej okolicy, nigdy w jednym czasie kilkunastu trenerów nie pracowało z młodymi piłkarzami.

Za kilka tygodni przedstawimy konkretny program działań wakacyjnych, które będą odbywały się w terminie 1-7 sierpnia.

Do wakacyjnej piłkarskiej zabawy zapraszamy WSZYSTKIE dzieci które grają w piłkę nożną, kochają ten sport i chcą się razem z nami bawić na sportowo w ten piłkarski sierpniowy tydzień.

Także prosimy: informujcie dzieci, rodziców z Bolesławca i okolic, ale także z innych miast i wsi: W pierwszy tydzień sierpnia SUPER IMPREZA PIŁKARSKA dla dzieci !

Dla K A Ż D E G O dziecka, bez żadnych kwalifikacji. Rodzic przyprowadza dziecko na zajęcia, podpisuję zgodę na udział w naszym programie i dziecko bierze w nim udział. Całkowicie bezpłatnie.

 

Nasz projekt zdobył uznanie w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk”. To pilotażowe działanie budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych. Dolnoślązacy mogli współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji o finansowaniu wybranych projektów z zakresu upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska. Celem programu jest wzmacnianie identyfikacji z regionem poprzez tworzony wspólnie budżet. Program realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.