«

»

Mar 20 2012

Szczegóły dotyczące zakupu biletów dla rodziców/dziadków na mecz WKS Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów !

Szczegóły dotyczące zakupu biletów dla rodziców/dziadków na mecz WKS Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów !

 

Szanowni Państwo

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie i organizacji imprez masowych, a także regulaminem klubu WKS Śląsk Wrocław każda osoba kupująca bilet na mecz piłkarski musi w momencie zakupu przedstawić dowód osobisty lub jego kopię. W związku z tym rodzice/opiekunowie prawni/dziadkowie/pełnoletni bracia i siostry którzy chcą towarzyszyć dzieciom w wyjeździe na mecz piłkarski muszą do dnia 29.03.2012 (czwartek) dostarczyć do koordynatora wyjazdu:

  • Opłatę za przejazd autokarem w wysokości 40 zł
  • Opłatę za bilet wstępu w wysokości 17 zł kobiety oraz dziadkowie po 65 roku życia, 21 zł mężczyźni do 65 roku życia
  • Kopię obu stron dowodu osobistego

W sytuacji gdy wyjazdem na mecz jest zainteresowana osoba dorosła która do dnia 29.03.2012 nie może dostarczyć kopii dowodu osobistego bo np. obecnie przebywa za granicą (mamy takie telefoniczne zgłoszenia), to prosimy zrobić rezerwację wraz z opłatą miejsca w autokarze do 29.03.2012 i kontakt z koordynatorem wyjazdu Panem Bartoszem Kubicą (tel. 79 66 55 493), który fizycznie będzie odbierał bilety dzień przed meczem od klubu WKS Śląsk Wrocław.

Istnieje również opcja zakupu biletu samodzielnie w dniu meczu, jednakże istnieje ryzyko kupna bilet w sporej odległości od głównej grupy. Informujemy również, że bilety kupowane w dniu meczu są droższe – tzn. kobiety/dziadkowie po 65 roku życia płacą 21 zł, a mężczyźni 26 zł.

Ważna informacja: w momencie wejścia na stadion wszyscy muszą wylegitymować się dowodem osobistym, lub legitymacją szkolną.