«

»

Wrz 28 2013

Transmisja na żywo w TVN 24 z meczu COMT 2012!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To był bardzo ciekawy dzień :-)

Na boisku zjawiło się blisko 30 zawodników zespołu młodzików. Frekwencja super. Część chłopców miała trening z trenerem Krzyśkiem i Agnieszką, a część wyszła na boisko w meczu ligi terenowej z UKS Ruszów.

Sam mecz dobry, albo nawet bardzo dobry w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa chociaż wygrana 4:0 pozostawiała wiele do życzenia pod względem stylu… tłumaczmy to sobie tremą przed transmisją live w ogólnopolskiej TV 😉 . Druga część meczu, chłopcy chyba oswoili się z kamerą, bo to już zdecydowanie lepsza jakość, po niektórych akcjach ręce same składały się do oklasków. No cóż mecz rozegrany przechodzi do historii, cieszy dobra gra ale my koncentrujemy się na kolejnym. Tym razem do gry po pauzie wraca Liga Dolnośląska i w najbliższą sobotę szykują się dwa mecze wyjazdowe; we Wrocławiu ze Śląskiem i w Świeradowie Zdrój z miejscową Kwisą.

COMT 2012 – UKS Ruszów 9:0 (4:0);

Kamil Posadowski – 4 (31, 34`, 39`, 55` )

Dominik Kuboń – 3 (5`, 15`, 42`)

Kacper Strzelecki – 2 (8`, 26`)

Smaczku do naszego meczu dodawali nasi trochę niespodziewani goście. Na pół godziny przed meczem pojawił się wóz satelitarny TVN24 z reporterami :-).

Mieliśmy okazję poznać ciekawych ludzi, którzy autentycznie byli zainteresowani tym co robimy i szczerze nam gratulowali. Przed kamerami kilka osób parę zdań powiedziało :-). Trochę ludzi w Polsce usłyszało, że mamy fajne dzieciaki, które grają dobrze w piłkę. Chłopcy byli w ogólnopolskiej telewizji SUPER SPRAWA.