«

»

Cze 05 2012

Turniej EURO-OSIECZNICA 2012

W dniu 18 maja na boisku Orlik w Osiecznicy został rozegrany turniej EURO-OSIECZNICA 2012. Na turnieju uczestniczyło 52 zawodników reprezentujących 6 krajów. Rozgrywki toczyły się w sportowej i zaciętej rywalizacji w dwóch grupach. W meczu finałowym reprezentacja Francji pokonała reprezentację Włoch 1-0 i wygrała cały turniej.

Ostateczna kolejność w turnieju:

  1. Francja
  2. Włochy
  3. Holandia
  4. Hiszpania
  5. Polska
  6. Anglia

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Dominika Wróblewska, Julia Domoracka, Paweł Mazur, Jakub Dusiński, Marcel Kumosz, Jakub Urbaniak, Sebastian Maziarz.

Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Maciej Pyrka, a najlepszą piłkarką Emilia Radwańska.

Ponadto podczas turnieju rozegrano również dwie konkurencje indywidualne. Najwięcej żonglerek wykonał Rafał Ciaciek, a najlepszym strzelcem na małą bramkę okazał się Marcel Kida.

Gościem specjalnym turnieju był piłkarz Wisły Kraków Łukasz Garguła, który wszystkim uczestnikom wręczył swoje zdjęcie z autografem, a nasze Stowarzyszenie otrzymało koszulkę Wisły Kraków z podpisami mistrzowskiej drużyny z 2011 roku. W imieniu dzieci, rodziców i organizatorów bardzo dziękujemy Łukaszowi za przyjazd na nasz turniej.

Atrakcyjne nagrody w turnieju ufundowali: CENTRUM SZKOLENIOWE oraz GOSIR Osiecznica – bardzo dziękujemy, a turniej zorganizowali członkowie i przyjaciele Stowarzyszenia Centrum Odkrywania Młodych Talentów 2012.