«

»

Cze 03 2015

Turniej piłkarski – niedziela 7 czerwca Bolesławiec ul. Rajska

witamina

W najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 na boisku przy ulicy Rajskiej, odbędzie się druga edycja turnieju piłkarskiego Witamina CUP.  W turnieju zagrają wszyscy zawodnicy z roczników  od 2004, aż po rocznik 2011 zrzeszeni przy KS Talent, COMT Bolesławiec, BKS Bolesławiec oraz inne okoliczne kluby.

Kolejny raz partnerem w turnieju jest MATI WITAMINA stoisko owocowo – warzywne na targowisku przy ul. Jeleniogórskiej.

Impreza będzie miała charakter piłkarskiego pikniku. Odbędzie się wiele konkurencji piłkarskich oraz sprawnościowych w których każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił. Przygotowany zostanie kącik dla artystów, gdzie  powstawać będą prace plastyczne w tematyce zdrowia, sportu i witamin, które również na zakończeniu będą nagradzane;)

W ramach pikniku odbędzie się turniej piłkarski Orlików, Żaków, Skrzatów oraz Bambini. Przygotowanych zostanie 7 boisk, na których rywalizować będą wszystkie dzieciaki. W rolę sędziów wcielą się zawodnicy drużyny młodzików i trampkarzy ESKADRY.

Swoich sił w konkurencjach piłkarskich będą mogli spróbować również rodzice naszych piłkarzy. Prosimy zatem o przygotowanie odpowiedniego ubioru i obuwia na tę okazję. Jako końcową atrakcję turnieju, planowany jest trójmecz drużyn rodziców/trenerów wszystkich bolesławieckich klubów.

Zaprośmy na turniej rodzinę i znajomych, zawodnicy niech namówią swoich kolegów z podwórka, klasy czy szkoły, tak by w sportowej atmosferze i szerokim gronie spędzić niedzielne popołudnie.

Jeśli są taki osoby, które czują się na siłach by zaangażować się w działania organizacyjne, prosimy o zgłoszenie się do trenera Krystiana Miżdala tel. 514 770 275. (grill, biuro zawodów itd. )

Dla wszystkich dzieci przygotowane zostały nagrody! Żadne dziecko nie wyjdzie z imprezy bez nagrody. Mamy przygotowanych sporo medali i pucharów, dlatego liczymy na duże sportowe zaangażowanie.

Zbiórkę  wszystkich zawodników zaplanowano na godz 12:30 na boisku przy ul. Rajskiej. Prosimy o pozostawianie aut na parkingu przy ul. Bobrowej.

Zapraszamy!