«

»

Paź 15 2013

Turniej Żaków

W deszczową i dosyć chłodną niedziele nasze żaki wzięły udział w turnieju zorganizowanym przez UKS ORLIKI WĘGLINIEC. Oczywiście nasz klub reprezentowały dwa zespoły które po losowaniu trafiły do osobnych grup.Pierwszy zespół rywalizował z KS TALENT I ,OLSZĄ OLSZYNA i BKS BOBRZANIE. Drugi zespół pod wodzą Pani trener Agnieszki zmierzył się z KS TALENT II, SCORPIONAMI LUBAŃ i ORLIKAMI WĘGLINIEC.
Zespół Agnieszki dwa mecze przegrał i jeden zremisował co dało im 3 miejsce w grupie oraz prawo gry o piąte miejsce w turnieju. Natomiast zespół trenera Krzyśka osiągnął wyniki:
COMT-OLSZA 5-1 (3X KAROLINA CHWAŁA, MACIEK KNIAZIEWICZ, KACPER KORNACKI)
COMT-KS TALENT 0-2
COMT-BKS 0-0

Wyniki osiągnięte uplasowały nas na trzecim miejscu w grupie (gdybyśmy stracili jedną bramkę mniej to gralibyśmy w półfinale) i w meczu o piąte miejsce mieliśmy zmierzyć się w MECZU PRZYJAŹNI…

Trenerzy nasi pozwolili na grę naszym wszystkim zawodnikom naraz, co przez chwilę wprowadziło sędziego w niezłe zdziwienie lecz po chwili domyślił się o co nam chodziło. Do przerwy drużyna Krzyśka wygrywała 3-0 po golach FRANKA KOZIOŁ, MAĆKA KNIAZIEWICZA I KAROLINY. W przerwie trenerzy postanowili jeszcze bardziej uatrakcyjnić mecz i zrobili małe korekty Karolina oraz Maciek dołączyli do drużyny przegrywającej a Szymek Fulczyński i Borys Lech powędrowali w drugą stronę. Zmiany na tyle pomogły że chwilę przed ostatnim gwizdkiem Karola doprowadza do do remisu. Sędzia wiec zarządza serię 5 rzutów karnych. Wynik tej konfrontacji wyniósł 1-0 dla zespołu Krzyśka.
Ostatecznie zajmujemy piąte i szóste miejsce w turnieju.

Podsumowując mimo niesprzyjającej pogody, deszczu, boiska nasiąkniętego wodą, sporej ilości kałuż nasi zawodnicy dali dużo od siebie, zostawili sporo zdrowia na boisku. Trenerzy są zadowoleni z postawy zawodników oraz osiągniętych wyników. Po turnieju wszyscy cali, zdrowi i co najważniejsze uśmiechnięci wrócili do domów.

TRENERZY DZIĘKUJĄ DZIEWCZYNKOM I CHŁOPAKOM ZA WALKĘ, ZA ZAANGAŻOWANIE, A TAKŻE RODZICOM ZA OBECNOŚĆ NA TURNIEJU, DOPING ZAWODNIKOM I TO ŻE MIMO TAKIEJ POGODY WYSŁALI SWOJE POCIECHY NA TURNIEJ :-)