«

»

Kwi 21 2013

Turniej Żaków – Lubań 21.04.2013

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Żaków rozegrała swój  pierwszy wiosenny turniej w Lubaniu. Nasz zespół po naprawdę fajnej, zaangażowanej grze ostatecznie zajął 7 miejsce w stawce 12 uczestniczących drużyn.
W grupie nasza drużyna wygrała, zremisowała i przegrała :-) zajmując 4 miejsce na 6 drużyn. W meczu o 7 miejsce pokonała zespół Granicy Bogatynia po rzutach karnych (w normalnym meczu wynik był nierozstrzygnięty 1-1). Turniej wygrał zespół BKS-u po wygranej finałowej z KS Talent. Gratulujemy.

Trener Krzysiek Kozioł był bardzo zadowolony z występu swoich zawodników. Ważna jest dobra zabawa dzieciaków i ich prawidłowy rozwój. Widać było na boisku że zespół walczy prezentując fajne zagrania. Już za kilkanaście dni – 2 maja nasza drużyna zagra w kolejnym turnieju w Legnicy, gdzie przeciwnikami naszego zespołu będą min. Miedź Legnica, Olympic Wrocław, i jeden z zespołów – Chrobry Głogów/Zagłębie Lubin. Dzień później 3 maja zagramy w Bolesławcu na kolejnym turnieju piłkarskim.

Nasz zespół w rozgrywkach jest wspierany przez:

 Z.H.U. ADYS Andrzej Michałek ? istnieje na rynku od 2001 roku. Swoje usługi świadczy głównie na rynku lokalnym. Siedziba firmy mieści przy ul. Klonowej 2 w Osiecznicy. Główną domeną działalności firmy jest skup złomu stalowego, metali kolorowych oraz sprzedaż detaliczna, hurtowa opału i kruszyw. Z.H.U. ADYS świadczy również usługi transportowe samochodami od 2 do 25 ton oraz usługi koparko-ładowarką. Zajmuje się także przewozem zakupionych produktów oraz przewozem rzeczy. Jako Przyjaciel Centrum Odkrywania Młodych Talentów firma wspiera finansowo zespół żaków ? najmłodszych piłkarzy naszego klubu. Właścicielem firmy jest Pan Andrzej Michałek.

www.adys.net.pl