«

»

Cze 18 2013

Turniej żaków w Brzeźniku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W niedzielę 16 czerwca nasza drużyna wystąpiła w kolejnym turnieju eliminacyjnym okręgu jeleniogórskiego, którego organizatorem był tym raazem LZS BRZEŹNIK.

Nasz zespół reprezentowali: Karolina Chwała, Kamil Zielonka, Maciek Kniaziewicz, Kuba Wójcik, Mateusz Ojewski, Igor Andrukiewicz, Kewin Błaszczyk. Z różnych przyczyn nie mogło wystąpić więcej zawodników, więc trener nie miał możliwości dokonania żadnych zmian.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy, nam przyszło rywalizować
z zespołami w grupie A:
COMT2012-UKS PIEŃSK 0-2
COMT2012-UKS GRYFÓW 2-2 (0-2) K.CHWAŁA, K WÓJCIK
COMT2012-ORLIKI WĘGLINIEC 3-0 K.CHWAŁA, K.WÓJCIK, M. KNIZIEWICZ,
COMT2012-LZS BRZEŹNIK 4-1 2X K.WÓJCIK,2X M. KNIZIEWICZ
Po wynikach grupowych okazało się, że zajęliśmy 3 miejsce w grupie za UKS PIEŃSK oraz UKS GRYFÓW, a wejście do półfinału przeszło nam koło nosa, przegrywając gorszym stosunkiem bramek z Gryfowem .
W meczu o 5 miejsce zmierzyliśmy się z silną drużyną SKORPIONÓW LUBAŃ, z którą przegrywamy już bardzo wyraźnie 7-0.W naszym zespole było już widać wyraźnie oznaki zmęczenia grając bez możliwości dokonania zmian.
Pozostałe wyniki turnieju:
o 9 miejsce BRZEŹNIK-GOŚCISZÓW 2-0
o 7 miejsce ORLIKI-KS TALENT 2 1-0
o 3 miejsce GRYFÓW-PIEŃSK 1-1 KARNE 4-5
o 1 miejsce KS Talent- BKS Bobrzanie 1:0
Podsumowując nasz występ trener wyróżnił KUBĘ WÓJCIKA, który w końcu pokazał swoje duże możliwości. Wyrazy uznania również dla całego zespołu za zaangażowanie w każdym meczu, niekiedy ponad własne siły.

 

W zakładce „Galeria” relacja foto.