«

»

Lip 19 2013

WROCŁAW TROPHY dzień 2

logo WT

COMT 2012 – Parasol Wrocław 7:0 (3:0)

To był naprawdę ŚWIETNY mecz w naszym wykonaniu. Na boisku było widać że chłopcy po pierwsze chcą pokazać że wczorajsza porażka była wypadkiem przy pracy, po drugie wykonywali wszystkie zalecenia trenerów Agnieszki i Wojtka, a po trzecie kilku chłopaków w nocy poszalało i w środku w nocy budziło cały hotel. Tylko dobrą postawą na boisku mogli zmniejszyć wymiar nieuchronnej kary za nocne szaleństwa :-). Udało im się to bardzo dobrze. Od pierwszej sekundy meczu zagraliśmy bardzo mocnym presingiem, wszyscy zawodnicy włożyli wielki zaangażowanie w ten mecz. I wynik w 100% oddaje to co działo się na boisku. Dosłownie zmietliśmy drużynę Parasola Wrocław, który jest klubem szkolącym dzieci i młodzież na wysokim poziomie. Bramki w meczu strzelali Kacper Strzelecki (5), Kacper Pitek (1) i Kacper Deka (1).

Po tym meczu mamy niedosyt. Wczorajsza porażka przekreśliła na 99,9% szanse gry o pierwsze miejsce w turnieju, ale z drugiej strony dzisiejszy mecz pokazał jak duże umiejętności drzemią w naszych zawodnikach.

Teraz zawodnicy biorą kąpiel, a kadra szykuje zasłużonego grila. Pomagają nam Państwo Strzeleccy. Bardzo dziękujemy. Karczek, kiełbaski, kurczak, indyk, kaszanka – takie menu zażyczyli sobie chłopcy – i wszystko to trafi na ruszt. A wieczorem pokaz multimedialny na fontannie.

Jutro piłkarsko czeka nas ciężki dzień. 3 mecze w takim upale to będzie wielki wysiłek dla naszych zawodników, ale damy radę :-)