«

»

Lip 13 2013

Wrocław Trophy-AKTUALIZACJA !WROCŁAW TROPHY

Znamy już rywali grupowych, a także godziny rozpoczęcia meczy w czwartek i w piątek. W naszej kategorii U11 zagrają 24 drużyny. W grupie mamy dwie drużyny polskie i jedną czeską. I właśnie z Czechami zagramy pierwszy mecz w turnieju, w czwartek o 15.00 (zmiana godziny!) na boisku nr 8. W piątek gramy dwa kolejne mecze grupowe, a w sobotę finały (prawdopodobnie zagramy aż 3 mecze w sobotę). Jest szansa, że będziemy na stronie podawać wyniki na żywo/z małym poślizgiem :-)
terminarz 1
Wyjazd na turniej poza celami sportowymi ma również wymiar poznawczy – chcemy żeby chłopcy zobaczyli z bliska stadion miejski na którym rozgrywano mecze w czasie Euro 2012, a gdzie na codzień gra drużyna WKS Śląsk Wrocław, z wilhoutsslot pewnością pojedziemy na wrocławski rynek. Będziemy mieszkać bardzo blisko fontanny multimedialnej i pewnie w piątek pójdziemy na pokaz: http://www.wroclawskafontanna.pl

W czasie wyjazdu przewidujemy atrakcje sportowe, wrażenia kulturalne, integracyjnego grila i NIESPODZIANKĘ :-)

W czwartek 18.07 wyjeżdżamy z Bolesławca o godzinie 8.30 spod stadionu w Bolesławcu.

Na turniej jedziemy samochodami w związku z tym jeżeli dziecko jeździ w krzesełku/foteliku to prosimy o zabranie takiego krzesełka samochodowego na zbiórkę.

Opiekunami w czasie wyjazdu będą Wojtek, Agnieszka, Bartek.

UWAGA: jeżeli ktoś nie zwrócił sprzętu, to bardzo prosimy o przyniesienie go na zbiórkę (po turnieju finałowym nie wróciło kilka kompletów).

Na wyjazd zabieramy środki higieny osobistej (mydło, pastę, szczoteczkę, krem (jak ktoś używa), ręcznik, ubrania na pobyt 3 dniowy, sprzęt piłkarski, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !!! (kto nie weźmie to ….@#$#@%$$@@#) :-).

Powrót w sobotę przewidujemy na godziny wieczorne. Ceremonia wręczenia nagród rozpocznie się o 17.30. Zakończy się całość pewnie po 18, więc powrót przewidujemy na godzinę 20.00, ale będziemy z Państwem w kontakcie.

UWAGA – w pierwszy dzień przewidujemy obiad po zakończeniu meczu (okolice 16.30). W związku z tym prosimy zapakować do plecaków chłopcom drugie śniadanie tak żeby koło 12-13 zjedli lekkie jedzenie.