«

»

Maj 26 2013

Wygrana COMT 2012 w turnieju orlików !!!

WYGRANA COMT

Dziś rozegrano kolejny turniej w kategorii orlik w rozgrywkach OZPN Jelenia Góra. Nasz zespół spisał się WSPANIALE i ukończył rywalizację na 1 miejscu w turnieju !!!

W grupie rozegraliśmy 4 mecze:

COMT 2012 – Łaziska 1:0 (bramra Rafał Ciaciek)
COMT 2012 – Orliki Węgliniec 3:0 (bramki Kacper Strzelecki, Damian Lewandowski, Kacper Deka)
COMT 2012 – Chrobry Nowogrodziec 1:0 (bramka Kacper Strzelecki)
COMT 2012 – Kolonia Bolesławiec 5:0 (bramki Kacper Strzelecki[2], Rafał Ciaciek[2], Kacper Deka)

Grupę wygraliśmy zdecydowanie nie tracąc gola, a strzelając naszym przeciwnikom 10 bramek.

W finale czekał na nas zespół gospodarzy – BKS Bobrzanie Bolesławiec. W dotychczasowych meczach zawsze przegrywaliśmy. Dziś było inaczej !

Mecz finałowy był bardzo zacięty. Mieliśmy swoje sytuacje na strzelenie gola i mieli je nasi przeciwnicy, ale bramkarze bronili wyśmienicie. W naszej bramce Jakub Fila dokonywał cudów i w niesamowitych sytuacjach bronił jak natchniony. Mecz kończy się wynikiem bezbramkowym. O wygranej w turnieju miały zadecydować rzuty karne. Dotychczas nie byliśmy w takiej rywalizacji najmocniejsi. Nawet w ostatnim turnieju, w meczu o miejsca przegraliśmy w karnych. Dziś okazaliśmy się ZWYCIĘZCAMI ! A po kapitalnej interwencji Kuby nasi chłopcy mogli podnieść ręce w geście zwycięstwa. 3-2 w rzutach karnych po bramkach Rafała Ciaćka, Kacpra Deki i Kacpra Strzeleckiego. Dziś drużyna COMT 2012 okazała się najlepsza !

FINAŁ: COMT 2012 – BKS Bobrzanie 3-2 po rzutach karnych.

Gratulacje dla całego zespołu, w szczególności za grę. Trener Robert Nitarski stwierdził, że zespół który dziś grał, prezentował się na boisku ZNAKOMICIE, pokazując bardzo duże umiejętności piłkarskie. Wyniki mówią same za siebie. Zagrać cały turniej i nie stracić bramki w czasie gry – to budzi szacunek. Dziś w składzie wystąpili:

  • DEKA KACPER
  • OSTROWSKI MARCEL
  • CIACIEK RAFAŁ
  • TURECKI BARTOSZ
  • JURASIK JAKUB
  • FILA JAKUB
  • LEWANDOWSKI DAMIAN
  • CAMPOCHIARO SAMUELE
  • STRZELECKI KACPER

Gratulacje indywidualne dla Jakuba Fili – Kuba byłeś dziś naprawdę świetny, a nagroda najlepszego bramkarza turnieju przyznana przez organizatorów pokazuje, że tak uważali trenerzy wszystkich zespołów.

Oczywiste gratulacje dla trenera Roberta Nitarskiego. Tak jak Panie trenerze rozmawialiśmy – wygrane w turniejach przez nasze Orliki to kwestia czasu i właśnie ten czas zwycięstw sie rozpoczął.

Na podium dzisiejszego turnieju stanęły zespoły:
1 miejsce COMT 2012
2 miejsce BKS Bobrzanie
3 miejsce KS Talent

Opis turnieju oraz zdjęcia do obejrzenia także na jednym z bolesławieckich portali: http://www.istotne.pl/a8851.php

002004005