«

»

Kwi 17 2013

Wygrana z Chrobrym Głogów

Zespół Młodzików w dniu dzisiejszym rozegrał sparing z zespołem Chrobrego Głogów. Pierwszy kontakt z zieloną murawą w tym roku wypadł poprawnie, a sam mecz zakończył się naszą wygraną w stosunku 2-1.

Mecz sparingowy rozegrany został w Głogowie na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Na boisku zaprezentowało swoje umiejętności 18 naszych piłkarzy. Zagrali wszyscy którzy zostali powołani na sparing, a trener Wojtek Młocek miał kompletny przegląd aktualnej formy każdego zawodnika.
Nie można jednoznacznie ocenić tego występu z wielu powodów, a główny to nasze drugie! zajęcia na boisku w tym roku. Jednak trening na hali zdecydowanie odbiega od realiów boiskowych. Na pewno 2-3 zawodników przybliżyło się tym sparingiem do pierwszej jedenastki, na sobotni mecz z Kwisą.
Sam mecz rozstrzygnął się w pierwszej tercji (graliśmy 25 min, 20 min, 20 min) którą wygraliśmy 2-1 po bramkach Dominika Kubonia i Bartka Draba, a gola straciliśmy po jakimś kolosalnym zagapieniu się naszych obrońców. W drugiej tercji mogliśmy strzelić bramki, ale kilka naszych dobrych sytuacji nie dało nam żadnego gola. W trzeciej tercji na boisku uwidoczniła się przewaga gospodarzy którzy w tym fragmencie byli w przewadze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.
Wg. mnie całkiem nieźle. Chrobry Głogów to jeden z najlepszych klubów na Dolnym Śląsku grający w wyższej lidze, no i wygrana zawsze cieszy. A w sobotę trzeba będzie potwierdzić że teraz z każdym treningiem, meczem będziemy jeszcze lepsi niż byliśmy dzisiaj.

Dziękujemy drużynie Chrobrego za fajny mecz rozegrany na świetnym boisku. Baza sportowa Chrobrego Głogów jest doskonałym miejscem do grania w piłkę nożną.

Mecz naszych Młodzików z Kwisą Świeradów w sobotę o godzinie 11.00 na boisku w Kruszynie. Zapraszamy