«

»

Sie 04 2014

Zapisy na półkolonie

półkolonia

Drodzy rodzice.
Mamy dla Was i przede wszystkim dla dzieci ciekawą propozycję !
Chcemy zorganizować w 3-cim tygodniu sierpnia (od 18 do 22 ) piłkarskie półkolonie . Pomysł przyszedł trochę spontanicznie, ale chcemy dość intensywnie zająć czas dzieci przed wrześniowym startem do sezonu. Dwa treningi w tygodniu to trochę za mało.

Półkolonie dają szansę na zabicie wolnego czasu i spędzenie go w maksymalnie aktywnym stopniu. Codzienne piłkarskie treningi (dwa dziennie !) pozwolą piłkarzom na znaczne podniesienie swoich zdolności piłkarskich. Każdy kto był na obozie w lipcu wie ile dają w rozwoju piłkarskim codzienne, intensywne zajęcia z piłką.
UWAGA: Jeżeli będzie zainteresowanie to przedłużymy tą naszą aktywność na kolejny tydzień to jest 25-29 sierpnia.

Termin półkolonii:

18.08 – 22.08.2014

Miejsce zajęć:

Boisko piłkarskie Kruszyn, sale szkoleniowe GOKiS

Dni i godziny zajęć:

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00

Wiek uczestników:

bez ograniczeń

Co zapewniamy?

  • dwa posiłki dziennie: lekkie śniadanie + obiad
  • nieograniczony dostęp do wody
  • 2 treningi piłkarskie dziennie
  • treningi teoretyczne
  • piłkarskie seanse filmowe
  • wyjście/wyjazd na basen
  • konkursy, gry i zabawy plenerowe
  • turniej piłkarski na zakończenie

Wszystko to będzie się działo pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerów i opiekunów. Każdego dnia minimum 5 trenerów i opiekunów będzie pracować i bawić się z naszymi dziećmi.

Koszty

Chcemy żeby półkolonie były maksymalnie dostępne dla wszystkich dzieci. Na ten moment nie mamy żadnego dofinansowania, ani sponsorów tej naszej aktywności, ale koszt chcemy utrzymać na najniższym możliwym poziomie. Tygodniowa stawka pokrywająca praktycznie wyłącznie wyżywienie i napoje, a także np. wstęp na basen to 125 zł za 5 dni. Uwaga jest możliwość uczestniczenia w półkolonii w wybranym dniu. Wtedy koszt dziennego pobytu wynosi 30 zł.

Uwaga: zgłoszenie udziału dziecka np. wyłącznie we wtorek i piątek musi być zrealizowane dzień wcześniej – np. w poniedziałek informacja że dziecko będzie we wtorek i środę.

Zgłoszenia i zapisy

tel. 508 857 707

ZAPRASZAMY